دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات قابلیت جدید اینستاگرام، ۱۰ پست هم‌زمان

 
 

پنجشنبه 5 اسفند 1395

قابلیت جدید اینستاگرام، ۱۰ پست هم‌زمان

 
 

اینستاگرام اکنون به شما امکان ارسال ۱۰ عکس و فیلم را به صورت هم‌زمان می‌دهد.

در به‌روزرسانی جدید اینستاگرام شما می‌توانید تصاویر را با هم انتخاب کنید و به اشتراک بگذارید. این کار اینستاگرام به منظور به اشتراک‌گذاری بیشتر عکس‌های ناگهانی است.
اینستاگرام برای تمام کسانی که نمی‌توانند تصمیم بگیرند که کدام عکس را از یک مهمانی یا تولد و یا کنسرت به اشتراک بگذارند پیشنهادی دارد: همه را با هم به اشتراک بگذارید. این برنامه متعلق به فیس‌بوک اعلام کرد از این پس کاربران این امکان را خواهند داشت که به صورت هم‌زمان ۱۰ فیلم یا عکس را آپلود کرده و به اشتراک بگذارند.
این حرکت از این ناشی می‌شود که برخی از عقاید متعارف شبکه‌های اجتماعی و البته تا حد زیادی به لطف ظهور اسنپ چت، در حال تغییر است. رقیب فیس‌بوک با به اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدیوهای ۲۴ ساعته، پیشگام سایر شبکه‌های اجتماعی شد، با این فلسفه که جای فقط به اشتراک گذاری نقاط برجسته روز خود شما می‌توانید همه چیز را به اشتراک بگذارید. اینستاگرام نیز اکنون به کاربران خود می‌گوید: تنها نقاط پررنگ و برجسته روزانه خود را در اینستاگرام قرار ندهید، همه آن را به اشتراک بگذارید.
ویژگی به اشتراک‌گذاری عکس‌های متعدد اولین تلاش اینستاگرام برای ایجاد یک نگرش آرام‌تر در به اشتراک‌گذاری عکس نیست. در ماه آگوست، این اپلیکیشن یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های اسنپ چت را شبیه‌سازی کرده و نام آن را استوریز گذاشت، که به کاربران این امکان را می‌دهد که تصاویر و ویدیوهایی را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند که پس از ۲۴ ساعت ناپدید می‌شود. حالا بخش استوریز اینستاگرام بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر روزانه دارد.
البته این قابلیت اینستاگرام محدودیت‌هایی نیز دارد. به عنوان مثال کاربران می‌توانند تنها یک کپشن برای تمام تصاویر یا ویدیوها قرار دهند و همه آنها نیز باید در ابعاد مربع باشند. همچنین پست هایی که شامل چند عکس و ویدیو باشند، با نقطه‌ای به رنگ آبی نمایان‌می شوند تا بتوان در میان آنها اسکرول کرد.
پیش از این، این قابلیت جدید اینستاگرام تنها برای تبلیغ‌کنندگان در دسترس بود، اما در حال حاضر برای تمامی کاربران قابل استفاده است و با به‌روزرسانی اینستاگرام می‌توانند از آن استفاده کنند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
توزیع بیش از 5 میلیون قطعه سکه به بازار
:: فناوری اطلاعات ::
تغییرات استراتژیک در کروم برای امنیت کاربران
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
برنامه بازی‌های تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا
:: فرهنگ و هنر ::
ماجراهای روح باباپنجعلی در «پایتخت6»؛ داستان سری جدید سریال پایتخت
:: حوادث ::
مسمومیت با قارچ در تهران نداشتیم

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار