چهارشنبه 1 شهريور 1396

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی گوشه و کنار IT رشد کسب و کارهای استرالیایی در حوزه فضای ابری

 
 

يكشنبه 6 فروردين 1396

رشد کسب و کارهای استرالیایی در حوزه فضای ابری

 
 

سرویس‌های ابری عمومی استالیا، به کسب و کارهای استرالیایی، این امکان را بخشید که رشد کنند و به سمت جهانی شدن پیش بروند.

همزمان با رشد کسب و کارهای مبتنی بر فناوری ابری در جهان و نیز مطابق آمار و پیش‌بینی‌های تحلیلگران، بازار سرویس‌های ابری عمومی کشور استرالیا، در سال جاری میلادی با ۱۵% رشد، به ۶.۵ میلیارد دلار استرالیا (۵ میلیارد دلار آمریکا) خواهد رسید. البته ممکن است این پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه، مدت زمان زیادی دوام نداشته باشد.
بر اساس گزارش شرکت تحقیقاتی گارتنر، نیاز روزافزون به سرویس‌های ابری، در بعضی از زمینه‌ها، کم‌کم افت خواهد کرد، هرچند گفتنی است که هنوز برخی از سازمان‌ها به دنبال نقاط و حوزه‌هایی هستند که بتوانند خدمات ابری را با استراتژی فناوری اطلاعات خود تطبیق دهند.
یکی از بخش‌های اقتصاد استرالیا که به نظر می‌رسد فضای ابری بتواند در آن، نقش خود را به نحوی مناسب و خوب ایفا نماید، کسب و کارهای نوپا هستند.
این بخش در دو سال گذشته، سرمایه‌ای به ارزش ۲.۴ میلیارد دلار استرالیا را جذب کرده است. جذب سرمایه در استرالیا، مانند سایر کانون‌ها نظیر سان‌فرانسیسکو و لندن، عرصه حضور کسب و کارهای نوپای موجود در استرالیا را تقویت کرده است.
از سوی دیگر، عرضه کنندگان سرویس‌های ابری نظیر مایکروسافت آزور و سرویس‌های وب آمازون که دسترسی مقرون به صرفه به منابع ذخیره و رایانش ارائه می‌دهند، به کسب و کارهای نوپا، این قابلیت را می‌دهند که فعالیت‌ها و خدمات خود را با سهولت گسترش دهند.
بر اساس یک نظرسنجی که از استارت‌آپ‌های مختلف در سال ۲۰۱۶ به عمل آمد، ۹۲% از این کسب و کارهای موجود در استرالیا، که در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند، حتی به درآمدهای بین‌المللی نیز رسیده‌اند. در میزگردی که اخیراً در سیدنی تشکیل شد، مجموعه سرویس‌های ابری آمازون، اعلام کرد که رویکردشان نسبت به کسب و کارهای نوپا، تشکیل شرکت‌هایی است که بتوانند فضای ابری را در کسب و کارهای آنها به خوبی ایفاء کنند.
پاول میگلورینی، مدیرعامل این شرکت در استرالیا و نیوزیلند (ای.ان.زد) اذعان داشت که این عرضه کننده فضای ابری، در هنگام شروع فعالیت‌های خود در سال ۲۰۰۶، به دنبال ارائه استارت‌آپ‌هایی بود که بتوانند منابع محاسباتی -که صرفاً در اختیار شرکت‌های چندملیتی بود- را در دست خود بگیرند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
ربیعی: مسئول مقابله با فقر هستم
:: فناوری اطلاعات ::
رفع ابهامات اجرای شبکه ملی اطلاعات
:: روی خط جوانی ::
۷ روش برای اینکه بهتر با دیگران ارتباط برقرار کنید
:: ورزش ::
دیوار چین مقابل ایران فرو ریخت
:: فرهنگ و هنر ::
فروش «نهنگ عنبر2»از 20 میلیارد عبور کرد/ پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما
:: حوادث ::
اولیای دم رضایت دهند، کلیه‌ام را اهدا می‌کنم

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار