يكشنبه 26 آذر 1396

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات مایکروسافت به دنبال افزایش بهره‌‌وری آفیس

 
 

يكشنبه 18 تير 1396

مایکروسافت به دنبال افزایش بهره‌‌وری آفیس

 
 

مایکروسافت می‌خواهد بهره وری آفیس را با یک نرم افزار آفیس 365 بهبود بخشد.

شرکت مایکروسافت به تازگی اعلام نموده که قابلیت ورک‌پلیس آنالیتیکس این شرکت، در حال حاضر به عنوان یک افزونه در دسترس کاربران سازمانی آفیس 365 قرار گرفته است و این شرکت در حقیقت در پی بالا بردن بهره‌وری کارمندان است، اما این امکان وجود دارد که به نگرانی‌هایی پیرامون نحوه نظارت بر اعضا منتهی شود.
ایده اصلی ورک‌پلیس آنالیتیکس، این است که ابرداده را از ایمیل و تقویم آفیس 365 می‌گیرد و در آن داده تغییراتی ایجاد می‌کند و آن را به چیزی تبدیل می‌کند که مایکروسافت آن را معیار رفتاری می‌داند.
راه‌حل تجزیه و تحلیل، روی فردی که ایمیل را ارسال می‌کند (زمان و محل ارسال) و همچنی از طریق تقویم، برای مواردی نظیر جلسات برنامه‌ریزی‌شده پیاده می‌شود و به درک نحوه سپری شدن وقت کارکنان و تعداد جلساتی که در آن شرکت می‌کنند منتهی شده و با دیدی که این قابلیت به سازمان می‌دهد، امکان افزایش سطوح بهره‌وری به وجود می‌آید.
به طور طبیعی، نخستین فکری که ممکن است به سر کارکنان خطور کند، این است که متخصصان، تمام تمهیدات لازم جهت حریم خصوصی و اقدامات سازگاری را پیش‌بینی کرده‌اند و سیستم دارای ابرداده‌هایی است که تجمیع و شناسایی نشده است.
طبق مواردی که مایکروسافت اعلام کرده است، ورک‌پلیس آنالیتیکس، باعث درک و شناخت نسبت به عملکرد شخص می‌شود و همچنین نمونه‌هایی را برای بیان این مطلب ارائه می‌دهد.
طبق گزارش‌های تک‌کرانچ، که این توسعه را بررسی کرده است، هر چند از لحاظ نظری امکان شناسایی کارکنان دارای کمترین بهره‌وری وجود دارد، لیکن در عمل، کارکنان دارای بالاترین بهره‌وری به شکل کامل شناسایی نمی‌شوند؛ با این وجود، مایکروسافت بر این باور است که هیچ شرکتی در بتای خصوصی زیر بار این روش نمی‌رود.
کثلین هوگان، یکی از مدیران مایکروسافت، اظهار داشت: « گروه درک کسب‌وکار منابع انسانی ما از ورک‌اسپیس آنالیتیکس در زمینه‌های مختلف استفاده می‌کند و این زمینه‌ها شامل درک رفتارهایی است که منجر به افزایش تعامل با مشتری می‌گردد و کیفیت مدیران دارای بهترین عملکرد را نیز شناسایی می‌کند. ما بر این باوریم که تجریه و تحلیل افراد، یک ضرورت رقابتی برای هر گروه منابع انسانی است.»

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی نان کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
ماجراجویی جدید گوگل در دهان اژدهای زرد
:: روی خط جوانی ::
جنون سیندرلا شدن!
:: ورزش ::
برانکو: بازی با قشقایی را فراموش نکرده ایم
:: فرهنگ و هنر ::
خواننده پاپ امشب در دورهمی
:: حوادث ::
مرگ شوهر در آتش خشم همسر

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
انتقادها از عمر پایین باتری آیفون ۷ بالا گرفت

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار