سه شنبه 26 تير 1397

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی بانک قرض الحسنه مهر ایران حامی دانش آموزان بی بضاعت

 
 

يكشنبه 1 مرداد 1396

بانک قرض الحسنه مهر ایران حامی دانش آموزان بی بضاعت

 
 


علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش به منظور گسترش تعاملات دو جانبه با هدف رفع محدودیت های مالي دانش آموزان مستعد در مناطق محروم کشور و ارتقاي مهارت هاي آنان طي جلسه اي با توکلي عضو هيات مديره بانک قرض الحسنه مهر ايران ديدار و گفتگو کرد.

علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش به منظور گسترش تعاملات دو جانبه با هدف رفع محدودیت های مالي دانش آموزان مستعد در مناطق محروم کشور و ارتقاي مهارت هاي آنان طي جلسه اي با توکلي عضو هيات مديره بانک قرض الحسنه مهر ايران ديدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این جلسه در خصوص راهکارها و زمینه هاي مختلف حمايت از دانش آموزان، محورهاي هم افزايي بانک و آموزش و پرورش، پتانسيل ها و ظرفيت هاي موجود براي توانمندسازي دانش آموزان نيازمند، توزيع اقلام آموزشي و تحصيلي با همکاري بانك در مناطق محروم كشور و ... تبادل نظر صورت گرفت.
توکلی ضمن اشاره به خدمات، تاریخچه و اقدامات موثر بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار داشت: این بانک با ۵۳۰ شعبه فعال در سراسر کشور در راستاي ترويج فرهنگ قرض الحسنه و توسعه بانكداري اسلامي گام هاي موثري برداشته است و تلاش مي كند تا با اعطاي وام هاي ارزان قيمت و بدون سود نقش بسزايي در بهبود وضعيت معيشت اقشار ضعيف و متوسط جامعه و ايجاد رونق اقتصادي با توجه به كارآفريني و اشتغالزايي ايفا نمايد.
وی افزود: یکی از ضرورت های اساسي و قابل توجه در بحث اقتصاد، اشتغال و کارآفريني، عنايت به زمينه هاي آموزشي و التفات به پرورش استعدادهاي نهفته ميان دانش آموزان مناطق محروم است، تا با رفع نيازهاي مالي و تحصيلي اين بخش از جامعه موجب ارتقاء سطح علمي و تربيت نيروي انساني کارآمد شويم. سلیمان توکلی تصریح کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران سعي دارد تا با همکاري وزارت آموزش و پرورش در اين زمينه ها فعاليت كند و براي تحقق اين امر مهم در قالب بسته هاي حمايتي، اقلام آموزشي و تحصيلي مورد نياز اين اقشار را تهيه و با شناسايي و معرفي وزارتخانه در اختيار آنان قرار دهد.
در ادامه، علی زرافشان نیز ضمن تاکید به نقش تاثیرگذار خدمات بانک قرض الحسنه مهر ايران در حمايت از مددجويان بيان داشت: خانواده هاي نيازمند در آستانه سال تحصيلي با مشکلاتي ازقبيل خريد کتاب، پوشاك، لوازم مدرسه و ادامه تحصيل فرزندان مواجه هستند كه گاهي به علت عدم توانايي مالي از حضور آنان در مدارس ممانعت مي كنند.
وی افزود: این اقدام بانک قرض الحسنه مهر ایران می تواند بخشي از نيازهاي اين قشر از جامعه را برطرف نموده و به ادامه تحصيل دانش آموزان مستعد در مناطق محروم کمک نمايد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نرخ ارز ثابت ماند
:: فناوری اطلاعات ::
واتس اپ به امنیت کاربرانش فکر می‌کند!
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کی‌روش؛ هفتمین سرمربی پردرآمد جام جهانی
:: فرهنگ و هنر ::
ماجراهای روح باباپنجعلی در «پایتخت6»؛ داستان سری جدید سریال پایتخت
:: حوادث ::
کشف جسد یک زن در پارک چیتگر

يادداشت
:: اقتصادی ::
ششمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار