شنبه 1 مهر 1396

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی هتل‌های ارزان قیمت مشهد

 
 

هموطن آنلاین , چهارشنبه 15 شهريور 1396

هتل‌های ارزان قیمت مشهد

 
 

وقتی که شوق طلب در دل زائری زنده می‌شود، دیگر برایش فرقی نمی‌کند که در کجای جهان ایستاده است و قرار است به چه امکاناتی سفر به مشهد را آغاز کند!

Untitled 1

هموطن آنلاین - وقتی که شوق طلب در دل زائری زنده می‌شود، دیگر برایش فرقی نمی‌کند که در کجای جهان ایستاده است و قرار است به چه امکاناتی سفر به مشهد را آغاز کند! پیرو همین احساسات غلیظ ایرانیان در مورد پیشوای هشتم شیعیان، تورهای مشهد از سرتاسر ایران، زائران و خانواده‌ها را به این شهر می‌رسانند. این در حالی است که معمولاً سفرهای ارزانی در انتظار مسافران مشهد است؛ تعداد بسیار زیاد هتل‌های ارزان تور مشهد، این نکته را به خوبی ثابت می‌کند.

شهر مشهد و تورهای زیارتی‌اش، به اندازه‌ای برای ایرانیان شناخته‌شده است که شاید کمتر کسی را بتوان یافت که به مشهد سفر نکرده باشد. بالغ بر 25 میلیون گردشگر که هر سال مشهد را به عنوان مقصد سفرهای‌شان انتخاب می‌کنند، این نکته را به خوبی اثبات می‌کند که در حال حاضر مشهد مهم‌ترین شهر گردشگری در ایران محسوب می‌شود. در این میان دغدغه‌های زیادی در مورد محل اقامت در مشهد وجود دارد که به نوعی تنها مشکلی‌ست که زائران امام رضا را پیش از تصمیم سفر به مشهد، به فکر فرو می‌برد.

آپلود عکس

با اینکه هتل‌های مشهد از تنوع بالا و امکانات مطلوبی بهرمند هستند، اما بسیاری از زائران و گردشگران که علاقمند به سفر کم‌هزینه‌تر هستند، نمی‌توانند آن‌ها را به عنوان محل اقامت‌شان در این شهر انتخاب کنند؛ دلیل اولی که موجب این اتفاق می‌شود، تأثیر اصلی قیمت هتل‌ها روی قیمت تور مشهد است و انتخاب یک هتل در نزدیکی حرم امام رضا، می‌تواند قیمت تور را تا 2 برابر افزایش دهد. اگر خواهان تور ارزان مشهد هستید باید در نظر داشته باشید که نرخ پرواز تاثیر زیادی بر قیمت تور ندارد چرا که تغییرات آن چشم گیر نیست؛ پس انتخاب هتل ارزان در کاهش هزینه تور تاثیر بیشتری خواهد داشت.

آپلود عکس

البته نیازی به نگرانی نیست؛ چرا که اقامت‌گاه‌های زیادی در شهر مشهد وجود دارد که می‌تواند مشکل اقامت در این شهر را تا حدود زیادی برطرف کند. هتل‌آپارتمان‌ها و خانه‌های دربستی و آپارتمانی زیادی در مشهد وجود دارند که می‌توانند زائران را در خود جا دهند. اما به هر حال امکانات هتلی مزیت‌های دیگری دارند که می‌توانند شرایط اقامت در مشهد را بسیار آسان کنند.

به زائران و گردشگرانی که علاقمند به انتخاب مشهد برای سفر در روزهای آینده هستند، پیشنهاد می‌شود که پیش از سفر با کارشناسان سالیان سفر جهت انتخاب اقامتگاه متناسب با بودجه خود مشورت کنند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
ربیعی: مسئول مقابله با فقر هستم
:: فناوری اطلاعات ::
رفع ابهامات اجرای شبکه ملی اطلاعات
:: روی خط جوانی ::
۷ روش برای اینکه بهتر با دیگران ارتباط برقرار کنید
:: ورزش ::
دیوار چین مقابل ایران فرو ریخت
:: فرهنگ و هنر ::
درگذشت پیشکوست عرصه خبر و دوبله
:: حوادث ::
دختر جوانی به طرز بدی توسط پسر همسایه به قتل رسید

يادداشت
:: اجتماعی ::
تهران آماده نیست!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار