دوشنبه 5 فروردين 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات پیش‌نمایش جدید ویندوز۱۰ قابلیت Sets مایکروسافت را بهبود می‌بخشد

 
 

چهارشنبه 22 فروردين 1397

پیش‌نمایش جدید ویندوز۱۰ قابلیت Sets مایکروسافت را بهبود می‌بخشد

 
 

مایکروسافت یک بیلد پیش‌نمایش جدید را برای ویندوز 10 ارائه نموده که دربرگیرنده چند قابلیت جدید است، از جمله بهبودهای متعددی برای Sets و تغییراتی در ماشین حساب مایکروسافت.

مایکروسافت یک بیلد پیش‌نمایش جدید را برای ویندوز 10 ارائه نموده که دربرگیرنده چند قابلیت جدید است، از جمله بهبودهای متعددی برای Sets و تغییراتی در ماشین حساب مایکروسافت.
این، بیلد 17639 برای ویندوز اینسایدرها بر روی برنامه 'skip ahead' است و بیشتر این تغییرات حول ایده جدید بزرگ مایکروسافت درباره Sets هستند.
Sets (که در بیلد 17618 معرفی شد) مفهوم برگه‌ها (تب‌ها) را از مرورگر وب به رابط وسیع‌تر ویندوز 10 آورده و این امکان برای کاربر فراهم شده تا چند اپلیکیشن را در برگه‌های مختلفی در یک پنجره واحد باز نگهدارد.
با این بیلد جدید، اکنون کشیدن برگه‌ها داخل یک پنجره یا به یک پنجره جدید ممکن شده است (البته با یک استثناء: فعلاً، انداختن یک برگه Edge به داخل یک پنجره Sets ممکن است باعث از کار افتادن آن پنجره شود). همچنین می‌توانید از Alt+Tab نیز برای گردش میان برگه‌ها در یک پنجره Sets استفاده کنید. در حال حاضر، ویندوز 10 دارای Settings برای Sets است (که در مسیر Settings > System > Multitasking می‌توانید آن را بیابید) و در آن می‌توانید نحوه کارکرد Alt+Tab در Sets را تنظیم نمایید.
مایکروسافت همچنین منوی فایل را تغییر داده تا گزینه‌ای را برای باز کردن سریع و آسان برگه‌های Sets جدید اضافه نماید و گزینه «باز کردن در برگه جدید» نیز به منوی context افزوده شده و وقتی روی یک پوشه کلیک می‌کنید، نمایان می‌شود.
و در نهایت اینکه، در کنار دیگر تغییرات و تعدیلات جزئی دیگر، یک منوی context جدید نیز برای وقتی اضافه شده که بر روی برگه‌ای کلیک راست می‌کنید که خود در یک پنجره Sets قرار دارد و امکان بستن همه برگه‌ها یا بستن برگه‌هایی که در سمت راست برگه فعلی هستند را فراهم می‌سازد.
در مجموع می‌توان گفت Sets به طرز قابل توجهی مرتب‌تر شده و قاعدتاً روان‌تر عمل خواهد کرد، هرچند که هنوز برخی مسائل باقیمانده است که مایکروسافت در پست بلاگ خود درباره این تغییرات به طور مشخص به آنها اشاره کرده است (از جمله مشکل ذکر شده درباره برگه Edge).
در بیلد 17639 تغییراتی در ماشین حساب ویندوز نیز انجام شده تا بتواند به درستی ریشه دوم مربع کامل‌ها را محاسبه کند. علاوه بر این، در بخش تنظیمات برای بلوتوث و دستگاه‌های دیگر، سطح باتری دستگاه‌های متصل به بلوتوث به صورت درصدی نمایش داده می‌شود (با این فرض که سخت‌افزار مربوطه از این ویژگی پشتیبانی می‌کند).

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
آنچه بهتر است برای حفظ امنیت مودم‌تان بدانید
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
قیمت بیرانوند دو برابر شد
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
متهم: گلوی دخترعمویم را بریدم و شیرگاز را باز کردم

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار