دوشنبه 1 بهمن 1397

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی پدیده گرد و غبار در غرب و جنوب‌غرب/ دما در سواحل شمالی و شمال‌شرق تا ۸ درجه افزایش می‌یابد

 
 

يكشنبه 16 ارديبهشت 1397

پدیده گرد و غبار در غرب و جنوب‌غرب/ دما در سواحل شمالی و شمال‌شرق تا ۸ درجه افزایش می‌یابد

 
 

از اواخر وقت فردا به سبب وزش باد شدید روی کشور عراق، پدیده باد و گردوخاک در برخی نقاط غرب و جنوب‌غرب کشور پیش‌بینی می‌شود، همچنین فردا به سبب وزش باد نسبتاً شدید در شرق کشور به ویژه منطقه زابل، باد و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی و هواشناسی روز آ‌ینده از فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی کشور کاسته خواهد شد و در برخی نقاط شمال‌شرق، شرق و دامنه‌های البرز شرقی رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
از بعدازظهر دوشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور شده و در برخی مناطق غرب و شمال غرب رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت با احتمال تگرگ رخ خواهد داد.
سامانه بارشی مذکور روز سه‌شنبه تقویت شده و نیمه غربی کشور، نواحی مرکزی، برخی نقاط جنوب، استان‌های واقع در دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز مرکزی و شرقی را دربرمی‌گیرد؛ شدت بارش‌ها روز سه‌شنبه در برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، ایلام، لرستان، خوزستان، قزوین، شمال استان تهران، سمنان و البرز است.
از اواخر وقت فردا به سبب وزش باد شدید روی کشور عراق پدیده باد و گردوخاک در برخی نقاط غرب و جنوب‌غرب پیش‌بینی می‌شود همچنین فردا به سبب وزش باد نسبتاً شدید در شرق کشور به ویژه منطقه زابل باد و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.
شرق خلیج‌فارس، تنگه هرمز و دریای عمان امروز مواج است همچنین روزهای سه‌شنبه تا چهارشنبه افزایش 5 تا 8 درجه هوا در سواحل شمالی و شمال شرق رخ خواهد داد.
آسمان تهران فردا کمی ابری همراه با وزش باد، بعدازظهر افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود و این شرایط روز سه‌شنبه نیز حاکم است؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 28 و 18 درجه خواهد بود.
روز آینده اهواز با بیشینه دمای 39 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و همدان با کمینه دمای 7 درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان خواهد بود.
میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز 14 اردیبهشت ماه سال جاری 132.6 میلی‌متر ثبت شد، میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی 193.9 میلی‌متر بود بنابراین بارش‌های سال جاری تا این تاریخ 31.6 درصد کمتر از سال گذشته است؛ بیشترین میزان بارش در هفته سی و دوم سال زراعی متعلق به منطقه کوه‌دشت در استان لرستان به میزان 60 میلی‌متر بود.
کاربران همچنین می‌توانند جزئیات دیگری از خبرنامه هفتگی هواشناسی کشاورزی را از اینجا مشاهده کنند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
از سال آینده پرداخت یارانه‌ها ‌استانی می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
اتصال گوشی به کنسول ایکس باکس وان ساده شد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ایران با شکست عمان و درخشش بیرانوند صعود کرد
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
ازدواج بهانه‌ای برای کشتن مرد جوان

يادداشت
:: اجتماعی ::
تهران آماده نیست!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار