دوشنبه 31 تير 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی دومین همایش مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران برگزار شد

 
 

چهارشنبه 10 مرداد 1397

دومین همایش مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران برگزار شد

 
 

پالایشگاه شهید هاشمی‌نژاد، فولاد امیرکبیر کاشان، اروند پیشرو، پالایشگاه نفت تبریز، شرکت نستله ایران، گاز استان گیلان و سیمان کرمان به عنوان برترین بنگاه‌های اقتصادی انتخاب شدند.

پالایشگاه شهید هاشمی‌نژاد، فولاد امیرکبیر کاشان، اروند پیشرو، پالایشگاه نفت تبریز، شرکت نستله ایران، گاز استان گیلان و سیمان کرمان به عنوان برترین بنگاه‌های اقتصادی انتخاب شدند.
دومین دوره مراسم مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی کشور به همت اتاق بازرگانی ایران و وزارخانه‌های راه و شهرسازی، آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سه‌شنبه مورخ ۲ مردادماه ۱۳۹۷ در سالن همایش‌های مرکز صداوسیما برگزار و از برترین شرکت‌های فعال در حوزه مسئولیت اجتماعی تقدیر شد.
مسئولیت اجتماعی از اقدامات راهبردی بنگاه‌های اقتصادی و یکی از شاخص‌های ارزیابی در موفقیت شرکت‌ها است. همچنین امروزه دولت‌ها با تشویق بنگاه‌ها به انجام فعالیت‌های اجتماعی، از آن به‌عنوان اهرم کاهش فقر در جوامع و عامل محرک در توسعه کشور بهره می‌گیرند.
در ابتدای این مراسم فاطمه دانشور، ریاست کمیسیون حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و رئیس این همایش گفت: « پیام ما در این مراسم اهمیت تولید مسئولانه، ارج نهادن به اخلاق‌مداری شرکت‌ها و وجود اراده مبارزه با فساد در بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و کوچک در کشورمان است. لازم است مفهوم مسئولیت اجتماعی به‌صورت روزافزون به جامعه جوان کشور تزریق شود تا شاهد شتاب در چرخ اقتصاد کشور باشیم.»
در پایان همایش، جوایز بنگاه‌های اقتصادی برتر کشور در سه سطح نقره‌ای، برنزی و طلایی توسط عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، ویل پارکس نماینده یونیسف در ایران و سخنگویان این مراسم به شرکت‌های برگزیده اهدا شد. ازجمله موارد قابل‌ملاحظه در اهدای جوایز، کسب عنوان طلایی برترین بنگاه اقتصادی کشور درزمینه تأثیرگذاری بر جوامع توسط شرکت نستله ایران بود. لازم به ذکر است بزرگ‌ترین شرکت مواد غذایی و آشامیدنی دنیا با هدف اصلی بهبود زندگی و سهیم شدن در ساخت آینده‌ای سالم‌تر به عنوان بنیان فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی و ایجاد ارزش مشترکش، تنها بنگاه اقتصادی غیر ایرانی و بین‌المللی حاضر در این رویداد بود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
وفاداری کاربران به آیفون کم شده است!
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
داستان تکراری قتل خانوادگی؛ این‌بار در مرزداران تهران

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار