شنبه 29 تير 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی احمد مسجد جامعی در بازدید از موزه ارتباطات: روز تهران، روز همه ایرانیان است

 
 

شنبه 14 مهر 1397

احمد مسجد جامعی در بازدید از موزه ارتباطات: روز تهران، روز همه ایرانیان است

 
 

احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر پایتخت به مناسبت روز «تهران» همراه جمعی از مدیران شهری ، میراث فرهنگی و خبرنگاران از موزه ارتباطات بازدید کرد.

احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران در بازدید از موزه ارتباطات با اشاره به اهمیت این موزه، گفت: زمانی که بازدید کننده ای وارد بنای این موزه می شود از آراستگی ، پیراستگی و نظم و ترتیب و به روز بودن آن به حضور مدیری دانا و توانا در آن پی می برد.
وی به معماری موزه ارتباطات اشاره کرد و افزود: معماری این موزه نشان می دهد که مدیر آن معماری، هنر و فرهنگ را می شناسد و شناخت، موضوع مغتنمی است که در این موزه وجود دارد.
مسجد جامعی در بخش دیگر از سخنان خود به روز تهران اشاره کرد و گفت: این روز دستاورد زحمات خبرنگاران در بازشناسی و توجه به تهران در برنامه های تهرانگردی است. وی توجه به تهران را توجه به تمام ایران دانست و افزود: تهران به نحوی بازتاب کل ایرانیان است و به نوعی روز تهران روز تمام ایرانیان است که به سرزمین و آیین مشترک خود عشق می ورزند.
عضو شورای شهر تهران اظهار امیدواری کرد در آینده روزهای شهرهای مختلف کشور را نیز داشته باشیم. وی همچنین از مدیران پست برای انتشار تمبر تهران تشکر کرد. علی اکبر نصر آبادی رییس موزه ارتباطات نیز در این بازدید با اشاره به تاریخچه راه اندازی این موزه، گفت: این موزه در سال 68 با 6 هزار متر مربع راه اندازی شد و هم اکنون در 15 هزار متر مربع با ثبت میراث فرهنگی در حال فعالیت است. وی افزود: این موزه در ابتدا موزه پست و بعد به موزه پست و مخابرات تغییر نام داد و هم اکنون نیز به عنوان موزه ارتباطات نامگذاری شده است و آثار ماندگاری در این موزه وجود دارد. حسین نعمتی مدیر عامل شرکت ملی پست ایران، نیز که در این بازدید حضور داشت با اشاره به تاریخچه تشکیل پست در ایران، گفت: بعد از دوره قاجار پست رسمیت یافت و بعد از تشکیل وزارت پست، تلگراف و تلفن، تاکنون اداره پست با ساختار سازمانی مشغول خدمت رسانی به مردم است. وی که در آستانه روز جهانی پست سخن می گفت، پست ایران را یکی از پست های مطرح در دنیا عنوان کرد و افزود: ایران در میان 192 کشور دنیا که عضو اتحادیه جهانی پستی هستند جایگاه مناسبی دارد. مدیر عامل شرکت ملی پست ایران با اشاره به اینکه مرسولات پستی در دنیا شامل تحولاتی شده است، گفت: در پست امروز از خدمات پست نامه به سمت خدمات کالا تغییر کرده است و توانسته است برای خرید و فروش های اینترنتی ساز و کار خوبی را آماده کند. وی که به مناسبت روز تهران در موزه پست حضور داشت با اشاره به اینکه در تهران بزرگ 4 هزار کارمند در پست مشغول به فعالیت هستند، افزود: در 6 ماهه نخست سال جاری 100 میلیون ترافیک پستی شامل 70 میلیون صادره و 30 میلیون وارده در تهران جابجا شده است که در نوع خود قابل توجه است. نعمتی ظرفیت شبکه پستی را برای کاهش آلودگی هوا و صرفه جویی در زمان و همچنین کارکردهای اقتصادی، فرهنگی و سیاسی مناسب توصیف کرد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
بخشش مردی که همسر و فرزندش را کشت

يادداشت
:: اجتماعی ::
تهران آماده نیست!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار