دوشنبه 31 تير 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث قتل فرزند1.5ساله به‌خاطر فقر

 
 

دوات آنلاین , يكشنبه 30 دي 1397

قتل فرزند1.5ساله به‌خاطر فقر

 
 

زنی که به دلیل فقر شدید و بیماری، فرزند گرسنه‌اش را به قتل رسانده است در جلسه محاکمه‌اش گفت قصد داشت به زندگی خودش هم پایان بدهد اما زنده ماند.

این زن 37 ساله در بازجویی‌های اولیه به پلیس گفت که به خاطر فقر شدید دست به این کار زده ‌است وقتی پزشکی قانونی این زن را مورد بررسی قرار داد او را دچار اختلال خلقی و شخصیتی تشخیص داد و مسئول اعمال خود نداست به این ترتیب زن جوان آزاد شد.
کیمیا که بعد از آزادی دوباره خود را درمان کرد و به زندگی بازگشت مدتی بعد با تغییر نظریه پزشکی قانونی بازداشت شد.
او صبح دیروز پای میز محاکمه رفت و گفت: بلافاصله بعد از ازدواج باردار شدم. شوهرم مردی معتاد و بی‌مسئولیت بود. وقتی بچه‌دار شدیم و پریسا به دنیا آمد وضعیت بدتر شد. چون ما هیچ پولی نداشتیم و شوهرم هم که کراک می کشید. او دچار توهم شده ‌بود و مدام می‌گفت که پریسا بچه من نیست چند بار گفتم برویم آزمایش دی ان ای بدهیم تا خیالت راحت شود قبول نمی‌کرد می‌گفت این بچه شبیه من نیست و شبیه توست پس بچه من نیست.
روز به روز وضعیت مالی ما بدتر می‌شد شوهرم همه پولش را خرج مواد می‌کرد. غذا نداشتیم که بخوریم و همین باعث شد شیرم خشک شود. شیرخشک به بچه می دادم چند بار قسطی از داروخانه می خریدم اما داروخانه هم دیگر به من شیر نمی‌فروخت چون نتوانستم پولش را تسویه کنم. دخترم داشت از گرسنگی می‌مرد. حالم بد بود. او را بردم بهزیستی اما قبولش نکردند و گفتند این بچه پدر و مادر دارد به خانه برگشتم . گرسنگی بچه‌ام در کنار کتک‌هایی که شوهرم می‌زد و اینکه اواخر تصمیم داشت من را به دوستانش اجاره دهد من را به پایان خط رسانده بود. تصمیم گرفتم خودکشی کنم داروی ترامادول خوردم که بمیرم در گیجی دارو بودم که یکدفعه چشمم به بچه افتاد. داشت گریه می‌کرد با خودم گفتم وقتی پدر پریسا او را قبول نمی‌کند و بچه از گرسنگی در حال مرگ است اگر من بمیرم و او بماند چه سرنوشتی خواهد داشت؟ در همان لحظه تصمیم گرفتم او را بکشم دخترم را خفه کردم و بعد خودم بیهوش شدم. متاسفانه من زنده ماندم و دخترم فوت کرد. بعد دستگیر شدم اما با نظر پزشکی قانونی آزادم کردند. بعد از این حادثه پیش پزشک رفتم. از شوهرم جدا شدم و درمان شدم. دوباره ازدواج کردم و حالا یک بچه دارم که یک سال و چهار ماهه است. او خیلی تنهاست. مادر پیرم از آن بچه مراقبت می‌کند درخواست دارم به من کمک کنید. من درمان شدم داغ پریسا تا پایان عمرم با من است اما حالا این بچه کوچک چه می‌شود. او درباره شوهرش گفت: شوهر فعلی‌ام مرد بسیار خوبی است او ورزشکار حرفه‌ای است با من و بچه خیلی خوشرفتار است من درخواست دارم به خاطر بچه‌ام از من بگذرید.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
وفاداری کاربران به آیفون کم شده است!
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
داستان تکراری قتل خانوادگی؛ این‌بار در مرزداران تهران

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار