جمعه 10 تير 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فرهنگ و هنر نمی دانم بر دختر پرجنب و جوش سریالهایم چه گذشت که به این تصمیم رسید!

 
 

چهارشنبه 11 اسفند 1400

نمی دانم بر دختر پرجنب و جوش سریالهایم چه گذشت که به این تصمیم رسید!

 
 

قاسم جعفری، کارگردان سریال‌های تلویزیونی از زهره فکور صبور به عنوان بازیگری بی حاشیه، همراه و مهربان یاد که غریب بود و غریبانه هم رفت. او پس از رفتن همیشگی این بازیگر چنین نوشت: کاش می دانستم چرا سکانس آخر دختر پر جنب و جوش سریال هایم این چنین تلخ و غیرمنتظره تمام شد!

قاسم جعفری، کارگردان سریال‌های تلویزیونی از زهره فکور صبور به عنوان بازیگری بی حاشیه، همراه و مهربان یاد که غریب بود و غریبانه هم رفت. او پس از رفتن همیشگی این بازیگر چنین نوشت: کاش می دانستم چرا سکانس آخر دختر پر جنب و جوش سریال هایم این چنین تلخ و غیرمنتظره تمام شد!
قاسم جعفری ـ کارگردان و نویسنده سینما و تلویزیون ـ درباره زهره فکورصبور که امروز خبر درگذشتش منتشر شد و در چندین سریال از این کارگردان بازی داشته است، یادداشتی را نوشته و در اختیار ایسنا قرار داده است.
«زهره فکور و واقعا بسیارصبور، اول بار در سریال آپارتمانی ام «کاشانه» (۱۳۷۷) در کنار امیرحسین صدیق بازی کرد و با حضورش تنها در یک اپیزود خوش درخشید و از آن پس و بیشتر از یک دهه یکی از یاران همیشگی ام شد در سریال های «همسفر»، «مسافری از هند»، «کمکم کن» و «از نفس افتاده» و ... .
بی حاشیه، همراه و مهربان و مثل یکی از اعضای خانواده ام. هنوز در فصل سرما شال و کلاهی را که در ایام فیلمبرداری سریال «از نفس افتاده» برایم بافت و به یادگار هدیه داد بر شانه هایم می اندازم و هنوز صدای مهربانش در گوشم هست. با وجود اینکه روزگار امروز، آدم ها را از هم دور می کند و سال های زیادی از احوالاتش خبری نداشتم، اما امروز صبح مثل همیشه شبکه خوش خبرِ خبر!! با زیرنویس های پی درپی و ناغافل، از مرگ مشکوک بازیگری خبر داد که غریب بود و غریبانه هم رفت ... نمی دانم چرا و چگونه به این تصمیم رسید و این سال های آخر بر او چه گذشته، اما این روزها همه چیز عادی شده ازخودکشی و تصادف و زلزله و جنگ ..... و ما چقدر بی تفاوت شده ایم به همه چیز ... کاش می دانستم چرا سکانس آخر دختر پر جنب وجوش سریال هایم این چنین تلخ و غیرمنتظره تمام شد ... کاش دروغ باشد این مرگها. کاش روزگار بهتری در انتظارمان باشد. کاش ....
زهره فکور صبور ـ بازیگر سینما و تلویزیون ـ در سن ۴۳ سالگی و به طور ناگهانی درگذشت. او در سریال هایی چون «دلنوازان»، «مسافری از هند»، «روزگار جوانی»، «دردسرهای عظیم»، «دنگ‌وفنگ» و ... ایفای نقش کرده بود. فکورصبور این روزها مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی «بی‌همگان» بود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
⁠ روابط‌عمومی به‌مثابه یک بازیگر در عرصه دیپلماسی
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
جزییات تکاندهنده از قتل دختر 5 ساله در خانه مادر

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار