سه شنبه 4 مهر 1396

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی جهان ایجاد بازارهای مشترک از برنامه های اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه است

 
 

دوشنبه 12 تير 1396

ایجاد بازارهای مشترک از برنامه های اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه است

 
 

بشار حسین دبیرکل اتحادیه پستی جهانی گفت: اعضای این اتحادیه می توانند تا سال 2020برای ایجاد بازارهای مشترک و تبادل نظر جهت پیشبرد اهداف مدنظر با یکدیگر همکاری کنند.

بشار حسین دبیرکل اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه دردوازدهمین کنگره اتحادیه آسیا و اقیانوسیه سخنانی با تقدیر از میزبانی ایران ، گفت : اعضای این اتحادیه باید در اجرایی شدن مصوباتی که در کنگره اتحادیه پستی جهانی سال گذشته در استانبول مصوب شد ، نهایت تلاش خود را انجام دهند و منطبق با فناوری های نوین به تعریف جدیدی از خدمات پستی دست یابند.
وی افزود : این اتحادیه با میلیاردها نفرجمعیت و نیمی از شبکه های پستی و 361 هزار اداره پستی مولفه بزرگی در دنیای ارتباطات محسوب می شود به طوری که در تجارت الکترونیک رشد دو رقمی داشته است و تنها در چین بیش از 17 میلیارد ارتباطات الکترونیکی بین مشتریان رد و بدل شده است.
دبیرکل اتحادیه پستی جهانی خدمات مالی را از دیگر نقاط قوت توسعه منطقه ای در آسیا و اقیانوسیه برشمرد و گفت: اعضای این اتحادیه می توانند تا سال 2020 برای ایجاد بازارهای مشترک و تبادل نظر جهت پیشبرد اهداف مدنظر با یکدیگر همکاری کنند.
بشار حسین در ادامه از کشورهای چین، مالزی، تایلند، ایران و پاکستان بابت کمک به صندوق APPU برای ایجاد خدمات جدید و مشارکت فعالانه در فعالیت های منطقه ای تقدیر و اظهار امیدواری کرد: تا سایر کشورهای عضو نیز در این امر فعالیت بیشتری داشته باشند.
دبیر کل اتحادیه پستی جهانی در ادامه تصریح کرد: صندوق داوطلبانه ای ایجاد شده که کشورهای مشارکت کننده می توانند از محل این صندوق به کشورهای فقیرتر جهت توسعه خدمات جدید کمک کنند و امیدواریم بتوانیم این متدولوژی داوطلبانه را گسترش داده و مهم است که اعضا میزان مشارکت خود را تعیین کنند.
وی از پست به عنوان بزرگترین شبکه توزیع یاد کرد که باید در راستای طرح سازمان ملل و اهداف توسعه هزاره به دولت ها کمک کند تا خدمات پستی را به عنوان یک زیرساخت و راه حلی برای رسیدن به اهداف آن، تعریف کند.
بشار حسین افزود: دولت ها بدون ایجاد ظرفیت برای پست و توجه به مزایای این خدمات نمی توانند به توسعه کشور خود کمک کنند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
ربیعی: مسئول مقابله با فقر هستم
:: فناوری اطلاعات ::
رفع ابهامات اجرای شبکه ملی اطلاعات
:: روی خط جوانی ::
۷ روش برای اینکه بهتر با دیگران ارتباط برقرار کنید
:: ورزش ::
دیوار چین مقابل ایران فرو ریخت
:: فرهنگ و هنر ::
درگذشت پیشکوست عرصه خبر و دوبله
:: حوادث ::
دختر جوانی به طرز بدی توسط پسر همسایه به قتل رسید

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار