دوشنبه 5 فروردين 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی آخرین مهلت برای قانون جریمه مشمولان غایب

 
 

دوشنبه 7 اسفند 1396

آخرین مهلت برای قانون جریمه مشمولان غایب

 
 

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا پایان امسال را آخرین مهلت برای قانون جریمه مشمولان غایب عنوان کرد و گفت: ابلاغیه جدیدی برای اجرای این طرح در سال آینده به این سازمان اعلام نشده است.

به نقل از فرارو،رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا پایان امسال را آخرین مهلت برای قانون جریمه مشمولان غایب عنوان کرد و گفت: ابلاغیه جدیدی برای اجرای این طرح در سال آینده به این سازمان اعلام نشده است.
به گزارش ایسنا، سردار بهرام نوروزی در حاشیه بازدید از معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، اظهار کرد: در این بازدید نحوه اعزام مشمولان عادی که 19 بهمن ماه و مشمولان کارشناسی و بالاتر که دوم اسفند به خدمت مقدس سربازی فراخوانده شدند، مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
وی همچنین از پایان امسال به عنوان آخرین مهلت برای قانون جریمه مشمولان غایب خبر داد و گفت: کسانی که بیش از 8 سال غیبت دارند و واجد شرایط استفاده از قانون معافیت از خدمت سربازی می‌شوند فقط تا پایان اسفند ماه امسال مهلت دارند به مراکز پلیس+10 مراجعه و با پرداخت جریمه‌های تعیین شده براساس مصوبه امسال کارت معافیت خود را دریافت کنند.
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه ابلاغیه جدیدی برای اجرای این طرح در سال آینده به این سازمان اعلام نشده افزود: اجرای طرح مذکور در سال آینده نیازمند تصویب مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان و ابلاغ ستادکل نیروهای مسلح است.
سردار نوروزی در ادامه با اشاره به قانون معافیت مشمولان دارای والدین با سابقه ایثارگری اظهار کرد: براساس این قانون تمامی کسانی که پدر یا مادر آنها دارای سابقه 28 و 29 ماه حضور در جبهه باشند می‌توانند با مراجعه به سازمان‌های مربوطه مانند ارتش، سپاه و ناجا سوابق خود را در قالب فرم‌های مربوطه اخذ و با مراجعه به دفاتر پلیس+10 نسبت به ثبت مشخصات خود اقدام کنند.
این مقام عالی نیروی انتظامی افزود: در این قانون مجموع سابقه حضور در جبهه و جانبازی نیز در نظر گرفته شده و به طور مثال کسانی که دارای 14 ماه حضور در جبهه و 15 درصد جانبازی باشند در مجموع برای آنها 29 ماه محسوب شده و یکی از فرزندان آنها از خدمت سربازی معاف می‌شود.
بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار نوروزی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع و افزایش میزان رضایتمندی مردم از ارائه خدمات در دستور کار جدی سازمان وظیفه عمومی ناجا است، گفت: به حمد الله تلاش‌ها و اقدامات خوبی در معاونت وظیفه عمومی استان اصفهان به منظور تسریع و سهولت در کار مردم انجام گرفته و در مجموع رسیدگی به پرونده‌های مشمولان با دقت قابل قبولی انجام می شود که این گونه کارها رضایتمندی مردم را نیز به همراه داشته است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
آنچه بهتر است برای حفظ امنیت مودم‌تان بدانید
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
قیمت بیرانوند دو برابر شد
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
متهم: گلوی دخترعمویم را بریدم و شیرگاز را باز کردم

يادداشت
:: اجتماعی ::
تهران آماده نیست!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار