چهارشنبه 30 بهمن 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فرهنگ و هنر جشنواره "رویش" عرصه شناسایی استعدادها و بروز خلاقیت ها

 
 

جمعه 3 اسفند 1397

جشنواره "رویش" عرصه شناسایی استعدادها و بروز خلاقیت ها

 
 

دبیر علمی جشنواره رویش را بهانه ای برای شناسایی استعدادها و بروز خلاقیت های دانشجویان دانست و خواستار ارتقای سطح فرهنگی و اثربخشی آن شد.

به گزارش هموزن آنلاین،نشست خبری شورای سیاست گذاری دومین جشنواره درون دانشگاهی "رویش" عصر سه شنبه (۳۰ بهمن ) با حضور دکتر فرهمند راد دبیر اجرایی و دكتر دارابی دبیر علمی جشنواره با حضور اهالی رسانه برگزار شد.
در ابتدا دكتر دارابی هدف این جشنواره را نمایش دستاوردهای كانون های فرهنگی هنری فعالان عرصه فرهنگ برای علاقمندان دانست و ضمن تقدیر از استقبال خوب و رقابت پرشکوه دانشجویان گفت: امسال حدود ۳۷۰ اثر از کانون های فرهنگی کل کشور به این جشنواره ارسال شده که مورد داوری قرار گرفته و امید است با حمایت های دانشگاه، این طرح ها توسعه یافته و عملیاتی شود.
وی همچنین جشنواره را بهانه ای برای شناسایی استعدادها و بروز خلاقیت های دانشجویان دانست و خواستار جلب حمایت از ارگان های دانشگاهی و خارج دانشگاهی در زمینه ی ارتقای سطح فرهنگی و اثربخشی آن شد.
دكتر دارابی در ادامه افزود: کانون های فرهنگی دارای دو رسالت اصلی هستند، ابتدا افزایش مهارت های فرهنگی دانشجویان و دیگری ، کانون فرهنگی بستر مناسبی برای دانش آموختگان خواهد بود و دانشجویان می توانند در کانون های فرهنگی و اجمن های علمی فعالیت داشته باشند.
در ادامه دکتر فرهمند راد دبير اجرايي جشنواره ضمن تشکر از تلاش بی وقفه ی همکارانش در راستای اجرایی شدن این جشنواره اذعان داشتند هدف از برگزاری جشنواره انتخاب برترین ها و ارائه ی عصاره ی دستاوردهای دانشجویان و حمایت از آنان است که امید است به شکلی مناسب و در شأن دانشجویان صورت پذیرد.
وي افزود که محل برگزاری جشنواره در بازار بزرگ ایران می باشد که شرایط غرفه ها و امکانات ويژه و منحصربفرد مناسبی را داراست.
ايشان همجواری دانشگاه، صنعت و بازار كار را يكی از مهمترين ماموريت های دانشگاه جامع علمی كاربردی برشمرد و در اين راستا انتخاب مكان برگزاری اين جشنواره را فرصتی مغتنم دانست برای آشنایی دانشجويان با مجموعه ای چندمنطوره كه بصورت عينی و ملموس رشته هایی چون معماری، گرافيك، عمران، مديريت كسب و كار و واحدهای صنفی و ... را در يك فضا مشاهده نمايند.
وی تاكيد كرد: مراسم اختتاميه اين جشنواره در آخرين روز برپایی نمايشگاه روز سه شنبه ١٤ اسفندماه در محل سالن همايش های بازار بزرگ ايران ساعت ١٤الی ١٧ با حضور اهالی علم، فرهنگ و هنر ، صنعت و همچنين سایر مقامات برگزار خواهد شد.
در پایان دکتر شهمیری ضمن رضایت از استقبال دانشجویان، از اختصاص دادن بودجه های مناسب برای انجمن ها و کانون های فرهنگی خبر داد.
در انتهای نشست خبری شورای سیاست گذاری دومین جشنواره درون دانشگاهی "رویش"،از پوستر جشنواره با حضور دکتر فرهمند راد و دكتر دارابی رونمایی شد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
کرونا مانع از حضور شهروندان چینی در کنگره موبایل شد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
تیتر تمجیدی روزنامه عربستانی درباره‌ی فرهاد مجیدی
:: فرهنگ و هنر ::
آخرین وضعیت رضا ایرانمنش در بیمارستان
:: حوادث ::
خودکشی مادر بعد از قتل هولناک 2 کود‌‌ک

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار