دوشنبه 5 اسفند 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات نعمتی: رویکرد تازه ایجاد شده در مرکز روابط‌عمومی عامل تغییرات مثبت سازمانی در وزارت ارتباطات است

 
 

چهارشنبه 8 اسفند 1397

نعمتی: رویکرد تازه ایجاد شده در مرکز روابط‌عمومی عامل تغییرات مثبت سازمانی در وزارت ارتباطات است

 
 

نشست شورای روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به میزبانی شرکت ملی پست برگزار شد و حامد شمس مدیر روابط عمومی جدید شرکت ملی پست و حسن عمیدی مدیر روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات معرفی شدند.

حسین نعمتی مدیر عامل شرکت ملی پست در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ها و سازمان های تابعه اظهار کرد: در دوره کنونی و با توجه به تغییرات ایجاد شده در نوع و ماهیت کارها، روابط عمومی نیز باید از ساختار سنتی جدا شده و با کمک فناوری و علم مدیریت، پاسخگوی ماموریت های جدید محوله از سوی سازمان و مشتریان باشد.
وی توجه به ارتقای فرهنگ سازمانی و ایجاد روحیه نشاط را از دیگر وظایف یک روابط عمومی سرآمد برشمرد و گفت: این نهاد به عنوان بازوی سازمان در پیشبرد اهداف استراتژیک محسوب می شود که همزمان دو وجه داخلی و بیرونی سازمان را مدیریت می کند و از همین رو درک مسایل و مشکلات درونی و خواست مشتریان را باید مدنظر قرار دهد.
نعمتی تخصص اصلی روابط عمومی ها را دفاع از حقوق سازمان در کنار توجه به حقوق مشتری دانست و گفت: به کارگیری ابزار هنر و حضور حرفه ای در فضای رسانه ای از ضروریات روابط عمومی کارآمد به شمار می رود.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: یکی دیگر از اموری که برعهده روابط عمومی های سرآمد گذارده شده، ایجاد هم افزایی در بین کارکنان سازمان با استفاده از خلاقیت و نوآوری و فناوری های روز است.
مدیرعامل شرکت پست، نیروی انسانی و تجهیزات به روز را بخش دیگری از الزامات روابط عمومی خوب برشمرد و گفت: تلاش مسئولان پست استفاده از توان نیروی انسانی متخصص و به کارگیری فناوری و تجهیزات مناسب در این حوزه برای دستیابی به اهداف از پیش تعیين شده است.
وی رویکرد جدید روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین تجربه های مدیرکل جدید روابط عمومی پست را عوامل مهمی در ایجاد تغییرات مثبت سازمانی برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با این رویکرد تازه باید ضمن بومی سازی علم روابط عمومی با ماموریت های پست، از ظرفیت های موجود نیز استفاده بهینه شود.
در ادامه سیدجمال هادیان، مدیرکل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: سعی کرده ایم تا از توان نخبگان در این عرصه بهره بگیریم و ضمن اطلاع رسانی صحیح و به موقع، از دستاوردهای تخصصی این وزارتخانه، جذابیت های لازم را برای مخاطبان و مشتریان ایجاد کنیم.
وی یکی دیگر از اقدامات مرکز روابط عمومی را تلاش برای یافتن راهکار جهت تبدیل هم افزایی به عمل دانست و تصریح کرد: باید راهکار مناسبی برای تبدیل فرصت های هم افزایی به رفتار پیدا کرد و از این طریق ضمن پیشبرد اهداف سازمانی، روحیه نشاط را در جمع کارکنان حفظ کرد. هادیان همچنین تاکید کرد: روابط عمومی ها باید برای ارایه کارها و اعتلای سازمان از خلاقیت و کارهای ابتکاری بهره جویند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
پروژه بومی همراه اول رتبه دوم جشنواره خوارزمی شد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
تیتر تمجیدی روزنامه عربستانی درباره‌ی فرهاد مجیدی
:: فرهنگ و هنر ::
آخرین وضعیت رضا ایرانمنش در بیمارستان
:: حوادث ::
قتل هولناک زن توسط پسر معتاد

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار