دوشنبه 12 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی سهام 3 شرکت با عرضه در فرابورس روی میز فروش می‌رود

 
 

شنبه 11 اسفند 1397

سهام 3 شرکت با عرضه در فرابورس روی میز فروش می‌رود

 
 

طی اسفندماه جاری یک عرضه عمده و یک عرضه یکجا در فرابورس روی میز فروش می‌رود. همچنین فروردین‌ماه 98 بازار اول فرابورس میزبان عرضه عمده بیش از 60 درصد از سهام کنترلی شرکت بالاس خواهد بود.

شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه، سه‌شنبه این هفته یعنی 14 اسفندماه بیش از 45 میلیون و 725 هزار سهم از سهام شرکت بیمه سامان را به فروش می‌رساند. این مقدار سهم معادل 3.04 درصد از سهام شرکت بیمه سامان است که به قیمت پایه هر سهم 4500 ریال از طریق شرکت کارگزاری ارگ هومن عرضه می‌شود
سپرده حضور در رقابت عرضه عمده سهام غیرمدیریتی شرکت بیمه سامان در نماد «بساما4» افزون بر 20 میلیارد و 576 میلیون ریال است و شرایط پرداخت ثمن معامله نیز به صورت نقد در نظر گرفته شده است.
52 درصد از سهام پتروشیمی امیرکبیر روی تابلو می‌رود
در این میان از دیگر عرضه‌های عمده که اواخر اسفندماه در فرابورس ایران روی میز فروش می‌رود باید به عرضه 52 درصد از سهام پتروشیمی امیرکبیر در تابلو پایه ج بر اساس مقررات بازار سوم اشاره کرد. بر این اساس بانک رفاه کارگران تعداد یک میلیارد و 872 میلیون سهم معادل 52 درصد از سهام این شرکت را به طور یکجا و شرایطی (به صورت نقد یا نقد و اقساط) با قیمت پایه هر سهم 18 هزار و 453 ریال در 26 اسفندماه 97 در معرض فروش می‌گذارد. خریداران برای حضور در رقابت خرید این عرضه باید 10 درصد از قیمت پایه کل را بپردازند.
عرضه عمده سهام کنترلی شرکت بالاس در فروردین‌ماه
طبق اطلاعیه منتشرشده از سوی فرابورس، شرکت گروه مالی بانک مسکن در نظر دارد 64.6 درصد از سهام شرکت مهندسی ساختمان و تاسیسات راه‌آهن را به طور عمده و نقد از طریق عرضه در بازار فرابورس به فروش برساند.
بدین ترتیب شنبه هفدهم فروردین‌ماه 98 بیش از 96 میلیون و 967 هزار سهم از سهام شرکت مهندسی ساختمان و تاسیسات راه‌آهن که سرمایه پایه آن 150 میلیون سهم است، با قیمت پایه 8100 ریال برای هر سهم روی میز فروش می‌رود.
گفتنی است برای حضور در این رقابت که شرکت کارگزاری بانک مسکن عرضه‌کننده آن است، پرداخت مبلغ بیش از 78 میلیارد و 543 میلیون ریال معادل 10 درصد از قیمت پایه کل از سوی متقاضیان خرید الزامی است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
افشای ویژگی های ساعت هوشمند جدید سامسونگ
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بازگشت عابدزاده به فوتبال با «اف‌سی‌عابدز»
:: فرهنگ و هنر ::
آیا قسمت‌های آخر سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود
:: حوادث ::
مردی بعد از قتل دوستش با همسر او ازدواج کرد

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار