يكشنبه 6 بهمن 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات مدیرعامل شركت پست: گام بلند پست در كاهش آلودگی هوا

 
 

يكشنبه 12 اسفند 1397

مدیرعامل شركت پست: گام بلند پست در كاهش آلودگی هوا

 
 

مدیرعامل شرکت ملی پست از آغاز نوسازی ناوگان موتورسیکلت موزعین از فروردین ماه آینده خبر داد.

حسین نعمتی استفاده از توان داخلی صنایع با حمایت منابع قرض الحسنه بانکی و رعایت استانداردهای زیست محیطی را از مزیت های اصلی نوسازی ناوگان حمل و نقل شرکت ملی پست دانست.
وی با تأکید بر این که پست همواره به عنوان یک شبکه وسیع ارتباطی، تلاش نموده تا در ایجاد محیط زیست پاک بیشترین همکاری را با نهادهای ذیربط داشته باشد افزود: پست در دنیا با انجام امور نیابتی دستگاه ها و با استفاده از ناوگان حمل و نقل وسیع خود، بیشترین تاثیر را در کاهش آلاینده های زیست محیطی داشته است. بر همین اساس توجه به وسائط نقلیه و نوسازی آنها، چند سال یکبار در دستور کار این شبکه قرار دارد.
نعمتی افزود: به همین دلیل نوسازی ناوگان موتورسیکلت موزعین به عنوان اصلی ترین عاملان توزیع مرسولات پستی، موضوع تفاهم نامه سه جانبه بین شرکت ملی پست، بانک قرض الحسنه مهر ایران و شرکت تولیدی نیرو محرکه شد.
مدیرعامل در خصوص مزیت های دریافت این موتورسیکلت ها گفت: به منظور کاهش فشار اقتصادی به موزعین شبکه پستی، مقرر شد بانک قرض الحسنه مهر ایران، به مبلغ قیمت تمام شده موتورسیکلت با کارمزد 4 درصد و اقساط 24 ماهه وام پرداخت نماید.
نعمتی درباره قیمت موتورسیکلت ها گفت: با همکاری شرکت تولیدی نیرو محرکه، قیمت موتورسیکلت های واگذاری، به همان قیمت ابتدای سال 97 محاسبه شده و به موزعین تحویل داده خواهد شد.
معاون وزیر اظهار داشت: موتورسیکلت های مورد نظر از نوع انژکتوری، با حجم موتور 150 سی سی و بر اساس استاندارد یورو 4 خواهد بود. همچنین این موتور سیکلت ها منقش به آرم پست خواهد شد. وی افزود: براساس تصمیمات متخذه، موزعینی که در سامانه رهیاب به عنوان موزع موتورسوار ثبت شده اند، شامل این طرح خواهند شد.
نعمتی در خصوص زمان و شرایط توزیع موتورسیکلت نیز گفت: طبق مفاد این تفاهم نامه، واگذاری موتورسیکلت ها از نیمه دوم فروردین آغاز و تا پایان خرداد ماه ادامه خواهد یافت. مدیرعامل در خصوص نحوه توزیع موتورسیکلت ها نیز گفت: این طرح ابتدا در کلان شهرها آغاز و به تدریج تا پایان خرداد ماه در سراسر کشور توزیع خواهد شد.
نعمتی متذکر شد: با توجه به دستورالعمل بانک ها، وام بانکی به کسانی که دارای قسط های عقب مانده باشند، پرداخت نخواهد شد و بهتر است موزعین با در نظر داشتن شرایط خوبی که در این تفاهم نامه دیده شده، از این فرصت نهایت استفاده را بنمایند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
پرداخت ۳ میلیارد تومان برای کمک به جان‌باختگان و مصدومان حادثه کرمان
:: فناوری اطلاعات ::
هشدار بدافزار خطرناک بانکی و سارق پیامک‌ها
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
انصاری‌فرد: نباید عقب‌نشینی کنیم/ آبروی فیفا در خطر است
:: فرهنگ و هنر ::
آخرین وضعیت رضا ایرانمنش در بیمارستان
:: حوادث ::
شوهرکشی مقابل چشم فرزندان

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار