دوشنبه 5 اسفند 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات برای بازسازی روستای محروم «دَرک» نیازمند یک پویش فراگیر هستیم

 
 

يكشنبه 12 اسفند 1397

برای بازسازی روستای محروم «دَرک» نیازمند یک پویش فراگیر هستیم

 
 

یزدانیان رئیس دانشکده پست و مخابرات تأکید کرد که برای ایجاد تحول جدی به‌منظور بازسازی روستای محروم «دَرک» در استان سیستان و بلوچستان نیازمند یک پویش فراگیر و همراهی همه شرکت‌های حوزه ICT با تخصیص هزینه‌های تبلیغاتی هستیم.

وحید یزدانیان در گفت‌وگو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بابیان این مطلب گفت: در پی پیشنهاد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت تخصیص هزینه‌های تبلیغاتی سازمان های وزارت متبوع برای بازسازی روستای محروم «دَرک» در استان سیستان و بلوچستان، پویش حمایت از بازسازی این روستا را در دانشکده پست و مخابرات آغاز کردیم. وی بابیان اینکه کلیه هزینه‌های تبلیغاتی دانشکده پست و مخابرات به این امر اختصاص یافته و دانشکده اولین دستگاهی است که به این فراخوان پاسخ مثبت داد، گفت: دلیل این کار هم این است که فکر می‌کنیم این اقدام فرصت بسیار مناسبی است برای مشارکت در یک فعالیت بسیار مؤثر و سازنده در حوزه ICT. یزدانیان افزود: اساساً تبلیغات را برای این انجام می‌دهیم که اعلام کنیم مردم در چه حوزه‌هایی منتفع شده‌اند که البته کار خوبی است. ولی وقتی می‌توانیم به‌طور مستقیم یک کار خوب و باکیفیت در راستای خدمت‌رسانی به مردم انجام دهیم منطقی است که اولویت با خدمت‌رسانی مستقیم باشد تا اطلاع‌رسانی و تبلیغ درباره کارهایی که قبلاً انجام‌گرفته است.
رئیس دانشکده پست و مخابرات ادامه داد: فرصت خدمت‌رسانی مستقیم برای مجموعه ICT ایجاد شده که از نزدیک با مشکلات مناطق محروم آشنا و وارد عرصه خدمت‌رسانی به مردم محروم شوند. این فرصت مغتنمی بود و هست که شاید همیشه این فرصت‌ها برای مجموعه دولتمردان فراهم نشود؛ بنابراین باید سعی کرد به بهترین شکل از این فرصت استفاده کنیم. وی درباره اینکه آیا هزینه تبلیغاتی دانشکده پست و مخابرات صرف اقدام مشخصی خواهد شد یا خیر گفت: ما یک مجموعه دانشگاهی و آموزشی با بضاعت محدود هستیم. اقدامی که واقعاً در یک منطقه محروم بتواند ایجاد تحول کند با این بضاعت امکان‌پذیر نیست.
یزدانیان بابیان اینکه برای ایجاد تحول ضروری است که همه مشارکت داشته باشند گفت: برای توفیق در این مسیر نیازمند یک پویش هستیم. برای همین هم در دانشکده پست و مخابرات مخصوصاً بر آغاز پویش حمایت از تخصیص هزینه‌های تبلیغاتی به بازسازی روستای «دَرک» تأکید کردیم. چراکه معتقدیم باید یک حرکت جمعی شکل بگیرد و موجی به راه بیفتد و با این موج اندوخته‌های مختلف در کنار هم قرار گیرد تا یک اتفاقی جدی را شاهد باشیم.
رئیس دانشکده پست و مخابرات تصریح کرد: اینکه فقط یک یا دو مجموعه هزینه‌ای را تخصیص دهند کاری ملموس و جدی رخ نمی‌دهد. ولی اگر تعداد بیشتری مشارکت‌کننده وجود داشته باشد که خوش‌بین هستیم چنین اتفاقی بیفتد می‌توان به یک تحول جدی امیدوار بود. یزدانیان تأکید کرد: مفتخر هستیم پیشگام پاسخ به این پیشنهاد «وزیر» بودیم و امیدواریم با اعتمادی که به دانشگاه و مراکز آموزشی وجود دارد این پیشگامی سبب شود تا بخش‌های مختلف وزارت ارتباطات اعم از شرکت‌ها، اپراتورهای دولتی و خصوصی برای مشارکت فراگیر ترغیب شوند.
رئیس دانشکده پست و مخابرات در خاتمه درباره اینکه آیا این علاقه‌مندی وجود دارد که دانشکده پست و مخابرات محوریت پویش تخصیص هزینه‌های تبلیغاتی دستگاه‌ها برای بازسازی روستای محروم «دَرک» را بر عهده بگیرد گفت: چراکه نه؛ خیلی علاقه‌مندیم در این زمینه کمک کنیم و آمادگی داریم که محوریت این پویش را بر عهده بگیریم و هرگونه کمکی که لازم باشد را انجام دهیم.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
پروژه بومی همراه اول رتبه دوم جشنواره خوارزمی شد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
تیتر تمجیدی روزنامه عربستانی درباره‌ی فرهاد مجیدی
:: فرهنگ و هنر ::
آخرین وضعیت رضا ایرانمنش در بیمارستان
:: حوادث ::
قتل هولناک زن توسط پسر معتاد

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار