سه شنبه 6 اسفند 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات قراردادهای زیان ده شرکت پست متوقف می شود

 
 

دوشنبه 13 اسفند 1397

قراردادهای زیان ده شرکت پست متوقف می شود

 
 

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد شرکت ملی پست گفت: شناسایی و توقف قراردادهای زيان ده، کنترل و نظارت هزينه هاي غير ضروري از مهمترین برنامه های مدیریت هزینه، شرکت قلمداد می شود.

علی اکبر هادوی افزود: نوآوری در توسعه نظارت های الکترونیکی، نوآوری در ارزیابی عملکرد واحدها، کنترل و نظارت با رویکرد بهبود و کارآفرینی از دیگر اقدامات این دفتر در خصوص ارتقا سلامت اداری است.
وی با تاکید بر نوآوری در توسعه نظارت های الکترونیکی، اظهار داشت: سیستم رهیاب موزعین برای حدود پنج هزار موزع، پیاده سازی سامانه پاسخگویی به شکایات EOP و کاهش مدت زمان پاسخگویی و همچنین اجرا و پیاده سازی سامانه "سخنی با مدیر عامل"؛ در این چارچوب پیاده سازی شده است. مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، افزایش سرعت پاسخگویی به مشتریان و برخورد قاطع و بدون اغماض با متساهلین احتمالی را مهمترین برنامه های در دست اجرا در خصوص سلامت اداری بر شمرد و گفت: اجرای برنامه صیانت از حقوق مردم و تکریم ارباب رجوع، افزایش نظارت مستمر در نقاط مهم و کلیدی عملیات فیزیکی و الکترونیکی، پیشگیری از وقوع بی ترتیبی ها و ناهنجاری های احتمالی را از دیگر برنامه ها در این حوزه عنوان کرد.
وی اهمیت توسعه و تقویت سلامت اداری را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: توسعه دولت الکترونیک و استفاده از فناوری های نوین با هدف ايجاد فضاي شفاف، روان ‌و قابل نظارت، ارتقا كنترل هاي داخلي، حذف نقاط تاریک و مبهم در امور اجرایی با ایجاد سامانه های نظارت الکترونیکی و استقرار سامانه ها و بسترهای سیستمی در مراکز اجرایی و ستادی، از جمله مهمترین برنامه ها در این زمینه است.
هادوی بهبود معیشت کارکنان شرکت، بازنگری و اصلاح قوانین و مقررات، تحقق شایسته سالاری در نظام اداری شرکت، نظارت، کنترل و ارزیابی مستمر در تمامی فرایندهای شرکت و پیاده سازی BPMS، الگو برداری از کشورهای توسعه یافته، تقویت باورهای دینی و ارزش های اخلاقی اسلامی و ترغیب استفاده از اپلیکیشنهای ارایه خدمات پستی، را نیز از دیگر راهکارهای بهبود سلامت اداری دانست.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
پروژه بومی همراه اول رتبه دوم جشنواره خوارزمی شد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
تیتر تمجیدی روزنامه عربستانی درباره‌ی فرهاد مجیدی
:: فرهنگ و هنر ::
آخرین وضعیت رضا ایرانمنش در بیمارستان
:: حوادث ::
قتل هولناک زن توسط پسر معتاد

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار