يكشنبه 6 بهمن 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات رونمایی از چهار اپلیکیشن و 20 ایده برتر حوزه کودک و نوجوان در بستر وب

 
 

شنبه 18 اسفند 1397

رونمایی از چهار اپلیکیشن و 20 ایده برتر حوزه کودک و نوجوان در بستر وب

 
 

کارزار انتخاب 20 ایده برتر تولید محتوای حوزه کودک و نوجوان در فضای مجازی از سوی هیات داوران جشنواره کودکآنلاین به پایان رسید تا امروز (شنبه) طی مراسمی به همراه 4 اپلیکیشن برتر این حوزه معرفی شوند.

با پایان جلسه طولانی و نفسگیر هیات داوران جشنواره کودکآنلاین، امروز (شنبه) ، چهار اپلیکیشن و 20 ایده برتر حوزه کودک و نوجوان در فضای مجازی رونمایی و معرفی می شود. در مراسمی که به همین مناسبت در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود، آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش، احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران، علی رضا تابش مدیرعامل بنیاد فارابی ،ابولحسن فیروز آبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی و حمیدرضا فرهنگ مدیرعامل همراه اول حضور دارند. امروز (شنبه) صبح و در کارزاری حساس، از میان بیش از 44 ایده، هیات داوران جشنواره کودکآنلاین، 20 ایده برتر حوزه کودک و نوجوان را انتخاب کردند.
لازم به ذکر است وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جشنواره کودکآنلاین در ابتکاری، حلقه زیست بوم محتوای کودک و نوجوان را به هم متصل کرد تا با سرمایه گذاری بخش خصوصی و حضور شتابدهنده با مشارکت بخش خصوصی، امکانات لازم برای سرعت گرفتن ساخت ایده های منتخب فراهم شود.
این درحالیست که برای نخستین بار در کشور فارغ از مشخصه هایی چون سن و منطقه جغرافیایی، حمایت از ایده های حوزه کودک و نوجوان صورت می گیرد.
اضافه می شود که از فردا، 20 ایده برتر این فرصت را دارند تا با حضور در شتابدهنده، با در اختیار قرار گرفتن تجهیزات، منتور هنری و تجاری، تهیه کننده، کارگران و انیماتور، روند ساخت آثار خود را آغاز کنند تا در خردادماه سال آینده کار این آثار به پایان برسد.
بنابه این گزارش، بعد از انتشار فراخوان جذب آثار از سوی دبیرخانه جشنواره کودکآنلاین، 1121 فیلم کوتاه و ایده از سوی صاحبان ایده و اثر به ثبت رسید که هیات انتخاب جشنواره در حوزه ایده و فیلم بررسی فیلم ها و ایده‌ها را آغاز کردند که بحث‌های کارشناسی این دو گروه حدود دو ماه وقت برد و در نهایت بیش از 90 فیلم از میان 500 فیلم رسیده به جشنواره و از بین 621 ایده 44 ایده با نظر هیات انتخاب به عنوان انتخاب اولیه شناخته‌شدند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
پرداخت ۳ میلیارد تومان برای کمک به جان‌باختگان و مصدومان حادثه کرمان
:: فناوری اطلاعات ::
هشدار بدافزار خطرناک بانکی و سارق پیامک‌ها
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
انصاری‌فرد: نباید عقب‌نشینی کنیم/ آبروی فیفا در خطر است
:: فرهنگ و هنر ::
آخرین وضعیت رضا ایرانمنش در بیمارستان
:: حوادث ::
شوهرکشی مقابل چشم فرزندان

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار