جمعه 29 شهريور 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات رتبه نخست شركت ملی پست در جشنواره شهید رجایی

 
 

دوشنبه 27 اسفند 1397

رتبه نخست شركت ملی پست در جشنواره شهید رجایی

 
 

پست در شاخص های عمومی و دو محور مدیریت سرمایه انسانی و دولت الکترونیک شاخص های اختصاصی جشنواره شهید رجایی، رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

در ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی که در بین دستگاه های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد، پست موفق به کسب رتبه نخست شد.
بر اساس این گزارش، در مراسمی که به همین مناسبت و در سالن شهید قندی برگزار شد، از کارکنان نمونه شرکت ملی پست با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر شد.
این گزارش می افزاید: در ارزیابی های صورت گرفته رضا فرضی، رئیس اداره IT، اداره کل حراست و امنیت پستی، الهه مرادی کارشناس اسناد دفتر مدیرعامل، محمد رضایی رئیس اداره ارزیابی و کنترل کیفیت دفتر مدیریت کیفیت و امور مشتریان، ولی واحدی معاون مالی و اداری استان آذربایجان شرقی، الهام نافعی کارشناس بودجه و آمار استان ایلام، ایمان اصغرزاده کارشناس امور اداری منطقه پستی جنوب غرب، حمید بهنامی معاون دفتر مدیریت عملکرد و خسرو خادمی معاون فنی استان کرمانشاه در این دوره از جشنواره به عنوان سرآمدان شرکت ملی پست معرفی شدند.
در جشنواره چهاردهم، ارزیابی عملکرد در دو بُعد درون سازمانی و برون سازمانی انجام می شود که در بخش درون سازمانی هر دستگاه موظف به تهیه شاخص های کمی و کیفی قابل سنجش و سپس ارزیابی عملکرد مجموعه واحدها براساس آن خواهد بود.
در بعد برون سازمانی نیز، شاخص هایی از سوی مراجع ذی صلاح کشور برگرفته از "قانون مدیریت خدمات کشوری، برنامه سه ساله اصلاح نظام اداری، سیاست های کلی نظام اداری از سوی مقام معظم رهبری، بخشنامه ها و دستورالعمل های صادره ابلاغی و..." تعیین و کلیه دستگاه های اجرایی ملزم به محقق نمودن اهداف آن شاخص ها می باشند.
پیش از این هادوی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد در خصوص نحوه ارزیابی کارکنان در این جشنواره گفته بود: از آن‌جا که یک سازمان متشکل از اجزا و بخش‌های مختلف می‌باشد، برای اطمینان از میزان موفقیت سازمان می‌بایست به ارزیابی میزان تطابق و کارایی عملکرد این اجزا بر مبنای شاخص های ارزیابی و در جهت اهداف استراتژیک و برنامه راهبردی سازمانی اقدام نمود. بر همین اساس برای ارزیابی یک سازمان، استفاده از نتایج ارزیابی کارکنان و سازمان ضروری است که با انجام آن، صلاحیت، خصوصیات، کیفیت، مهارت، ظرفیت و پتانسیل بالقوه‌ی مدیریت و مجموعه مشخص خواهد شد.
روابط عمومی این موفقیت را به تمامی کارکنان شبکه پستی کشور تبریک می گوید.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نحوه پرداخت قبوض تلفن ثابت چگونه است؟
:: فناوری اطلاعات ::
حضور تلفن همراه در ایران به ربع قرن رسید
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بیرانوند: برخی می‌خواهند با محروم کردن من تیم‌شان نتیجه بگیرد/لازم باشد خودم بازی نمی‌کنم!
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
مرگ مرموز یک دختر پس از جراحی بینی

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار