چهارشنبه 7 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات فیس‌بوک از اینستاگرام شاکی شد

 
 

شنبه 7 ارديبهشت 1398

فیس‌بوک از اینستاگرام شاکی شد

 
 

فیس‌بوک به عنوان شرکت مادر اینستاگرام از این شرکت به علت میزبانی از منتشرکنندگان و توسعه دهندگان روبات‌های اینستاگرامی که لایک و کامنت‌های غیرواقعی و تقلبی می‌گذاشتند، گله کرده و ازآن توضیح خواست.

اینستاگرام که بدون شک یکی از محبوب‌ترین و بزرگترین شبکه‌های اجتماعی تصویر محور در جهان به شمار می‌رود و ماهانه میزبان میلیون‌ها نفر کاربر از کشورهای مختلفی از جهان است، حالا به نظر می‌رسد که باید بنا به دلایل متعددی از جمله اجازه به فعالیت روبات‌های اینستاگرامی برای لایک و کامنت گذاشتن به فیس‌بوک به عنوان شرکت مادر آن، توضیح داده و در این خصوص پاسخگو باشد.
فیس‌بوک با انتشار شکایت نامه خود که نشان می‌دهد بسیاری از روبات‌های تلگرامی توسط یک شرکت نیوزلندی توسعه داده و منتشر شده و برخی از پست‌های موردنظر افراد نامعلومی را انتخاب کرده و به لایک کردن و کامنت گذاشتن‌های غیرواقعی و تقلبی اقدام می‌کردند، اعلام کرده است که از اینستاگرام در مورد موضوع مربوطه توضیح خواسته و از مقامات این شبکه اجتماعی درخواست کرده که با ارائه اسناد و شواهد کافی، در این مورد شفاف سازی های لازم را انجام دهند.
بر اساس گزارش وب سایت the verge ، فیس‌بوک در این بیانیه همچنین عنوان کرده است برخی از پست‌های بررسی شده توسط متخصصان این شرکت، بین ۵۰ تا دو هزار لایک تقلبی و غیرواقعی دریافت می‌کردند که پیش بینی می‌شود هر هفته ۱۰ الی ۹۹ دلار در هفته بدین منظور خرج می‌شود.
اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در میان کاربران فضای مجازی به شمار می‌رود که در این میان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بیشتری نسبت به سایر رده‌های سنی کرده‌اند.
این شبکه اجتماعی در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ میلادی به رکوردی بی‌سابقه در میان شبکه‌های اجتماعی دست یافت و آن هم جای دادن بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه بود که البته پس از آن بارها رکوردشکنی کرد و تعداد کاربران فعال در ماه اینستاگرام به بالغ بر یک میلیارد نفر نیز رسید.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
بازگشایی محدود دفاتر گوگل در جولای
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بازگشت عابدزاده به فوتبال با «اف‌سی‌عابدز»
:: فرهنگ و هنر ::
آیا قسمت‌های آخر سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود
:: حوادث ::
زنی، پشت پرده جنایت خانوادگی

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار