چهارشنبه 7 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات خدمات متقابل پست و الوپیك در ارایه سرویس "الوپست"

 
 

شنبه 7 ارديبهشت 1398

خدمات متقابل پست و الوپیك در ارایه سرویس "الوپست"

 
 

براساس تفاهم نامه مشترک پست و الوپیک، جمع‌آوری و حمل مرسولات از محل مورد نظر مشتری و تحویل به دفاتر پستی منتخب، توسط پیک های "الوپست" انجام می شود.

به موجب این تفاهم نامه؛ کار جمع‌آوری و حمل مرسولات از آدرس پستی مشتری (فرستنده) و تحویل به دفاتر پستی منتخب، توسط پیک های "الوپست" و دریافت و انجام فرآیند قبول مرسولات جمع‌آوری شده از پیک ها در دفاتر منتخب پستی و ارسال و توزیع در نشانی گیرنده با استفاده از سرویس‌های پستی سفارشی و پیشتاز و همچنین اخذ امضا گیرنده توسط موزعین پست، انجام خواهدشد.
محاسبه نرخ خدمات موضوع قرارداد، برمبنای تفکیک و نرخ‌گذاری خدمات پست درچارچوب تعرفه‌های مصوب و خدمات "الوپست" براساس توافق طرفین برای هر یک از سرویس‌هایی که ارایه می‌دهند است، بنابراین نرخ ارایه شده به مشتری شامل نرخ ارسال مرسوله پستی از دفتر پستی به مقصد نهایی علاوه بر هزینه مراجعه پیک به نشانی اعلام شده توسط مشتری و انتقال آن تا دفتر پستی است که به تفکیک به مشتری اعلام می شود. تدوین دستورالعمل ها و شیوه نامه های آموزشی و کاربری مرتبط با حدود و شرایط ارایه سرویس‌های مختلف و قوانین و مقررات مرتبط با ممنوعات پستی، آموزش پیک ها، اطلاع رسانی به مشتریان و برگزاری دوره آموزشی سرپرستان پیک های "الوپست" در صورت لزوم؛ از دیگر وظایف و مسئولیت های شرکت ملی پست در این رابطه است.
در مقابل، الوپیک نیز متعهد است تا زیرساخت‌های فنی و نرم‌افزاری مورد نیاز را جهت ثبت سفارش مشتریان بر روی اپلیکشین موردنظر، در چارچوب الزامات مورد تایید پست، ایجاد نماید و در طول مدت قرارداد نسبت به نگهداری، پشتیبانی فنی و اجرایی و توسعه‌های مورد نیاز ارایه سرویس قبول مرسولات پستی روی اپلیکیشن "الوپست"، اقدام کند. ایجاد نظام‌های کارآمد دریافت بازخورد، نظرسنجی و ثبت شکایت و پیگیری توسط مشتریان در سامانه و همچنین آموزش‌های مورد نظر پست درخصوص موضوع قرارداد را به روش مناسب به پیک های "الوپست"؛ از دیگر نکات مورد توجه در این تفاهم نامه است که بر عهده الوپیک گذاشته شده است و می بایست به صورت دوره ای به پست نیز اعلام شود. به موجب تفاهم نامه مشترک پست و الوپیک، قبول مرسولات پستی بین شهری از طریق اپلیکیشن "الوپست" همزمان با 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات عملیاتی می شود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
اریک اشمیث در فوریه گوگل را ترک کرده بود
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بازگشت عابدزاده به فوتبال با «اف‌سی‌عابدز»
:: فرهنگ و هنر ::
آیا قسمت‌های آخر سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود
:: حوادث ::
زنی، پشت پرده جنایت خانوادگی

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار