يكشنبه 11 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات وزیر ارتباطات : مصمم به اجرای کامل دولت الکترونیکی برای برقراری شفافیت هستیم

 
 

پنجشنبه 12 ارديبهشت 1398

وزیر ارتباطات : مصمم به اجرای کامل دولت الکترونیکی برای برقراری شفافیت هستیم

 
 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه کارگروه سلامت استان کرمان تاکید کرد که مصمم به نهایی کردن چارچوب دولت الکترونیکی برای برقراری شفافیت و مقابله با فساد تا پیش از پایان برنامه ششم توسعه هستیم.

محمد جواد آذری جهرمی صبح امروز پس از بازدید از درمانگاه حضرت ابوالفضل (ع) به عنوان اولین مرکز درمانی در پروژه ملی نسخه‌نویسی الکترونیکی در شهرستان کرمان، با حضور در استانداری این استان در جلسه کارگروه سلامت برای بررسی پروژه ملی نظام ارجاع و نسخه نویسی الکترونیکی یا حضور مجید فدایی استاندار کرمان و طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت شرکت کرد. وزیر جوان کابینه پس از استماع گزارش اجرای پروژه ملی نسخه الکترونیکی و اطلاع از برخی موانع و مشکلات و صدور دستورات لازم در این‌باره با تقدیر از دست اندرکاران این پروژه گفت: کارهای خوبی در این پروژه انجام گرفته است که بسیار امیدوارکننده است و به نظرم قابلیت آن را دارد که به سرعت به سایر نقاط کشور تعمیم پیدا کند. وی افزود: تمام این موضوعات برای این است که خدمت مناسب و در خوری به مردم ارایه شود تا بتوانند از خدمات دولت الکترونیکی بهره‌مند شوند که هم منشا بهبود رفاه باشد و هم مدیریت منابع که امروز یک مسئله جدی در کشور است را مورد توجه قرار دهد. وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات تاکید کرد: چارچوب دولت الکترونیکی در کشور را تا پیش از پایان برنامه ششم توسعه برای برقراری شفافیت و مقابله با فساد نهایی خواهیم کرد حتی اگر آماج اتهام و هجمه‌ها قرار گیریم.
آذری جهرمی با بیان اینکه دولت الکترونیکی در حرف معنا نمی‌دهد و مردم باید به چشم خدمات آن را ببینند و این خدمات باید برای آنها ملموس باشد گفت: در دیدار نوروزی که با رئیس‌جمهور داشتیم ایشان تاکید کردند در سال ۹۸ باید بحث سلامت الکترونیکی اتمام پیدا کند. وی افزود: همچنین رئیس‌جمهور تاکید کردند که باید تلاش شود در هر ۱۲ ماه سال ۹۸ یک خدمت الکترونیکی ملموس به مردم ارایه شود. ارایه کارت سوخت به شیوه الکترونیکی یک خدمت ملموس برای مردم بود. نسخه الکترونیکی و حذف دفترچه بیمه و دریافت نسخه از طرف بیماران با کد ملی هم از اقدامات ملموس دولت الکترونیکی است که باید به سرعت در سراسر کشور اجرایی و عملیاتی شود.
در پایان جلسه کارگروه سلامت از تعدادی از دست‌اندرکاران پروژه ملی نسخه الکترونیکی تقدیر و تشکر شد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
بازگشایی محدود دفاتر گوگل در جولای
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بازگشت عابدزاده به فوتبال با «اف‌سی‌عابدز»
:: فرهنگ و هنر ::
آیا قسمت‌های آخر سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود
:: حوادث ::
همسرکشی با دستور اجنه

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار