چهارشنبه 7 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات صدری : فعالیت های شرکت خدمات اول می تواند الگویی مناسب برای سایر شرکت ها باشد

 
 

پنجشنبه 12 ارديبهشت 1398

صدری : فعالیت های شرکت خدمات اول می تواند الگویی مناسب برای سایر شرکت ها باشد

 
 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در دیدار با مدیران مناطق شرکت خدمات اول با اشاره به لزوم تکریم کارکنان، شایسته سالاری و توجه به نیروهای متخصص اظهار داشت: تمام فعالیت های شرکت خدمات اول، به ویژه در حوزه منابع انسانی می تواند الگوی سایر شرکت ها در سراسر کشور باشد.

مهندس سید مجید صدری در این دیدار که امروز پنج شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت خدمات اول، مهندس محمدرضا بیدخام، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران و تمام مدیران مناطق شرکت خدمات اول مخابرات برگزار شد، با اشاره به سابقه و اهمیت فعالیت های این شرکت خاطرنشان ساخت: مدیران منطقه خدمات اول در سراسر کشور باید نقش بهتر و افزون تری در فعال سازی استعدادها، شایسته سالاری و استفاده از پتانسیل ارزشمند پرسنل شرکت خدمات اول داشته باشند.
وی با اشاره به لزوم تحقق وحدت و یکپارچگی در فعالیت های شرکت خدمات اول در سراسر کشور و ایجاد فرماندهی واحد افزود: استفاده از نیروهای متخصص و کیفی در راس امور، توجه بیش از پیش به تمام کارکنان، و توسعه عملیات فنی و خدماتی خدمات اول، مهم ترین انتظار مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران از این مجموعه است. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: توجه به نیروهای فنی و متخصص شرکت خدمات اول و ارتقای این نیروها، می تواند مجموعه مخابرات را در ارائه خدمات با کیفیت و افزایش سرویس دهی به بیرون از مجموعه موفق تر سازد.
وی با بیان مصداق های این توجه افزود: کارکنان شرکت خدمات اول با توجه به تخصص های گسترده خود به خصوص در حوزه فنی، تجاری و عملیات شبکه می توانند کیفیت خدمات شرکت مخابرات ایران را به صورت قابل توجهی افزایش دهند. مهندس سیدمجید صدری اعلام کرد: شرکت خدمات اول باید در جهت تکریم کارکنان خود هر روز گام های بهتری را طی کند و توجه به دغدغه ها و حفظ شان و کرامت کارکنان، مهم ترین پیشران توسعه این شرکت و مجموعه مخابرات در سراسر کشور است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: حذف پیمانکاران محلی در دستور کار مخابرات نیست و این شرکت تمایل دارد تا بر طبق مقررات و ضوابط از ظرفیت های این پیمانکاران طبق قانون استفاده کرده و در توسعه بازار ارتباطات و مخابرات و خدمت رسانی به هموطنان در جای جای کشور کوشا باشد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
بازگشایی محدود دفاتر گوگل در جولای
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بازگشت عابدزاده به فوتبال با «اف‌سی‌عابدز»
:: فرهنگ و هنر ::
آیا قسمت‌های آخر سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود
:: حوادث ::
زنی، پشت پرده جنایت خانوادگی

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار