چهارشنبه 7 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات مدیرعامل شرکت ملی پست: پست قدرت ایستادگی در برابر تهدیدات و تحریم ها را دارد

 
 

شنبه 14 ارديبهشت 1398

مدیرعامل شرکت ملی پست: پست قدرت ایستادگی در برابر تهدیدات و تحریم ها را دارد

 
 

مدیرعامل شرکت ملی پست ایران در جلسه شورای اداری پست آذربایجان شرقی گفت: با تلاشی که در کارکنان مجموعه پست وجود دارد می توان ادعا کرد پست قدرت ایستادگی در برابر تمام تهدیدات و مشکلات به وجود آمده را دارد.

حسین نعمتی مدیر عامل شرکت ملی پست ایران، درجلسه شورای اداری پست آذربایجان شرقی با اشاره به عملکرد سال گذشته، وضعیت کلی شبکه پستی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و التهابات ناشی از تحریم های اعمال شده و مشکلاتی که برای ارایه خدمات رسانی وجود دارد، شرکت ملی پست همچنان به ارایه انواع خدمات، بویژه خدمات تکلیفی خود در نقاط کمتر برخوردار ادامه می دهد به طوریکه 40 درصد درآمد شبکه مربوط به این بخش است.
وی کار جهادی و روحیه ایثارگرانه را برای عبور از بحران فعلی ضروری دانست و افزود: با همت و تلاشی که در کارکنان مجموعه وجود دارد می توان ادعا کرد پست قدرت ایستادگی در برابر تمام تهدیدات و مشکلات به وجود آمده را دارد.
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با اشاره به حرکت های اصولی و برنامه محوری پست آذربایجان شرقی و فراهم شدن زیرساخت های مدیریتی و فکری در این استان، تصریح کرد: استان آذربایجان شرقی با بهره گیری از منابع، صنایع تولیدی و تبدیلی و همچنین موقعیت ممتاز تجاری و بازرگانی؛ توانسته نقش موثری در بهبود وضعیت شبکه ایفا کند.
او با تاکید بر استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و بهره مندی از تجهیزات به روز و نرم افزاری، آینده شبکه پستی را در گرو استفاده موثرتر از فناوری های نوین دانست.
نعمتی در ادامه برگزاری همایش های ملی در استان ها را فرصتی برای تجلی بخشیدن به فعالیت های استان و همدلی همکاران عنوان کرد.
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی شرکت ملی پست نیز در این جلسه با اشاره به عملکرد رو به رشد کمی وکیفی پست آذربایجان شرقی، افزود: با اجرای برنامه های مصوب در این استان، تا پایان سال کسری درآمد جبران شده و استان به ضریب تعادل یک می رسد. هادوی، کیفیت خدمات پستی را خط قرمز شبکه دانست و گفت: اعتماد مردم به پست، سرمایه اصلی شبکه است و هر عاملی که باعث آسیب رساندن به این سرمایه شود، قابل قبول نیست. مدیرکل پست استان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با ارایه گزارشی از عملکرد پست این استان در سال ۹۷ و برنامه های پیش بینی شده در سال جاری، تصریح کرد: پست استان آذربایجان شرقی با تشریح کامل شعار شکوفایی، تثبیت و توسعه، به دنبال رفع نواقص و ارتقا جایگاه عملکردی خود و نقاط قابل بهبود است.
محمد پوربزرگ برگزاری همایش شورای مدیران شرکت ملی پست در این استان، فرصتی مناسب برای افزایش سطح تعاملات و نزدیک کردن افکار و دیدگاه های مدیران استان به یکدیگر و بهره گیری از تجارب موفق، است

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
بازگشایی محدود دفاتر گوگل در جولای
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بازگشت عابدزاده به فوتبال با «اف‌سی‌عابدز»
:: فرهنگ و هنر ::
آیا قسمت‌های آخر سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود
:: حوادث ::
زنی، پشت پرده جنایت خانوادگی

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار