جمعه 16 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی پیش‌بینی ثبات قیمت مرغ و گوشت در ماه رمضان

 
 

سه شنبه 17 ارديبهشت 1398

پیش‌بینی ثبات قیمت مرغ و گوشت در ماه رمضان

 
 

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: در ادامه برنامه ریزی وزارت جهادکشاورزی و ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمز روند کاهشی داشته است، با این شرایط پیش بینی می‌شود در ماه رمضان ثبات قیمت این اقلام را داشته باشیم و در برخی نیز حتما کاهش قیمت رخ خواهد داد.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: در ادامه برنامه ریزی وزارت جهادکشاورزی و ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمز روند کاهشی داشته است، با این شرایط پیش بینی می‌شود در ماه رمضان ثبات قیمت این اقلام را داشته باشیم و در برخی نیز حتما کاهش قیمت رخ خواهد داد. حمید ورناصری با تاکید بر اینکه طبق برنامه‌ریزی و سیاستگذاری‌های وزارت جهادکشاورزی ذخایر بسیار خوبی را در مجموع پشتیبانی امور کشور داریم، اظهار کرد: این ذخایر از محل تولید داخل و واردات تامین شد تا شرایط قیمتی باثباتی را در کشور داشته باشیم. وی ادامه داد: همانطور که در سطح بازار مشاهده می شود قیمت گوشت مرغ،‌ تخم مرغ و گوشت قرمز از شرایط مناسبی و متعادلی برخوردار است. ورناصری درباره قیمت این اقلام در بازار، گفت: قیمت میانگین گوشت مرغ تازه در سطح کشور ۱۱٫۵۰۰ تومان و در تعدادی از استان‌ها کمتر از این مقدار است.
وی قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ را حدود ۶ هزار تومان اعلام کرد.
ورناصری همچنین از روند کاهشی قیمت گوشت قرمز خبر داد و گفت: در حال حاضر شرایط بسیاری خوبی در قیمت و تامین گوشت قرمز در سراسر کشور داریم. وی همچنین با اشاره به طرح ضیافت ستاد تنظیم بازار کشور، افزود: علی رغم ثبات و کاهش قیمت در این اقلام برنامه ریزی‌هایی نیز انجام داده‌ایم تا سهمیه‌هایی تحت عنوان طرح ضیافت در استان‌های سراسر کشور توزیع شود. ورناصری اضافه کرد: در قالب طرح ضیافت توزیع ۲۰ هزارتن گوشت مرغ گرم و منجمد و ۵ هزار تن گوشت قرمز منجمد را ابلاغ کرده‌ایم.
وی قیمت این اقلام در طرح ضیافت را مطابق نرخ مصوب دولتی عنوان کرد. ورناصری یادآور شد: هر ساله یک هفته قبل از آغاز ماه رمضان شاهد نوسانات قیمت در این اقلام بودیم ، اما امسال با برنامه ریزی وزارت جهاد کشاورزی این اتفاق نیفتاد است و از افزایش قیمت خبری نیست.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
افشای ویژگی های ساعت هوشمند جدید سامسونگ
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بازگشت عابدزاده به فوتبال با «اف‌سی‌عابدز»
:: فرهنگ و هنر ::
آیا قسمت‌های آخر سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود
:: حوادث ::
دختر جوان؛ قربانی هوس‌های شوم

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار