جمعه 15 مرداد 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی کشف قیمت 5700 ریالی هر سهم «دکپسول»

 
 

سه شنبه 7 خرداد 1398

کشف قیمت 5700 ریالی هر سهم «دکپسول»

 
 

دومین روز از هفته معاملاتی جاری، بازار دوم فرابورس ایران شاهد عرضه اولیه 20 درصد از سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران بود تا این شرکت دارویی از امروز با قیمت هر سهم 5700 ریال به گردونه معاملات سهام در فرابورس بپیوندد.

در دومین عرضه اولیه امسال فرابورس تعداد 40 میلیون سهم از 200 میلیون سهم شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران از سوی شرکت کارگزاری صبا تامین به عنوان مدیر عرضه روی تابلو معاملات رفت که با مشارکت 380 هزار و 747 نفری خریداران روبه رو شد. بدین ترتیب با آنکه در این عرضه حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی تعداد 200 سهم تعیین شده بود به 378 هزار و 219 نفر تعداد 179 سهم تخصیص یافت. همچنین دامنه قیمت در این عرضه از 5600 ریال تا 5700 ریال اعلام شد که هر سهم این شرکت در سقف دامنه ثبت سفارش کشف قیمت شد.
مدیرعامل شركت توليد ژلاتين كپسول ايران در پنجاه‌و‌چهارمین نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» در فرابورس ایران به روند تولید و فروش بر اساس آمارنامه دارویی اشاره کرده و گفته بود: این شرکت از اواخر سال 96 روند رو به رشدی را در تولید تجربه کرده به طوری که از تولید 5 میلیارد عدد کپسول تولیدی در این زمان، این تعداد را به 5 میلیارد و 606 میلیون کپسول در سال 97 رسانده است.
رمضانی همچنین با بیان اینکه میزان فروش این شرکت در دو دهه اخیر حدود 10 تا 20 درصد از نیاز کشور بیشتر بوده است، افزود: در فروردین 98 هلدینگ سرمایه‌گذاری دارویی تامین، فروش 192 میلیون کپسول را برای شرکت تولید ژلاتین کپسول در نظر گرفت که تولید ما در این ماه به 267 میلیون رسید؛ یعنی 40 درصد بیشتر از مقدار اعلامی توسط هلدینگ بود. لازم به ذکر است سی‌و‌یکم اردیبهشت‌ماه امسال، 10 درصد از سهام شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد به عنوان نخستین عرضه اولیه امسال فرابورس روی تابلو بازار دوم رفت و حال با عرضه 20 درصد از سهام شرکت دارویی ژلاتین کپسول ایران در نماد «دکپسول»، تعداد عرضه‌های اولیه فرابورس در سومین ماه سال به دو شرکت رسید.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
واریز یارانه در حاشیه وعده‌های میلیونی
:: فناوری اطلاعات ::
ویندوز ۱۱ اینترنت اکسپلورر را حذف می کند
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کریستیانو رونالدو به رکورد علی دایی رسید
:: فرهنگ و هنر ::
داریوش مهرجویی نشان‌دار شد
:: حوادث ::
جنایت؛ پایان 7 سال رابطه شیطانی

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار