جمعه 13 تير 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات سامانه تحت وب قیمت تمام شده مرسولات پستی توسعه می یابد

 
 

شنبه 18 خرداد 1398

سامانه تحت وب قیمت تمام شده مرسولات پستی توسعه می یابد

 
 

مدیر کل دفتر طرح، برنامه و بودجه شرکت ملی پست گفت: توسعه سامانه تحت وب قیمت تمام شده خدمات پستی با در نظر گرفتن حجم مرسولات، مسافت و سایر متغیرهای موثر بر بهای خدمات، با جدیت دنبال می شود.

محمد محسنی تکمیل سیستم حسابداری قیمت تمام شده ارایه خدمات را یکی از مهمترین طرح ها و برنامه های در دست اجرای شرکت ملی پست عنوان کرد و افزود: توجه به رویکرد اقتصادی و تلاش به منظور دریافت امتیازات مربوط به جبران زیان ناشی از ارایه خدمات پایه پستی با توجه به تکالیف اتحادیه پستی جهانی، در حال انجام است.
وی با تاکید بر اهمیت و ضرورت اصلاح الگوی مصرف و استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت ها، افزود: در همین راستا، در سال گذشته مصرف سوخت و حامل های انرژی 24 درصد نسبت به سال قبل از آن کمتر شد. مدیر کل دفتر طرح، برنامه و بودجه اظهار داشت: با گسترش ارایه خدمات الکترونیکی، در سال 97 شاهد حذف 80 درصدی تمبرهای کاغذی از روی مرسولات بودیم. او حذف همایش ها، جلسات غیر ضرور و گسترش ارتباطات ویدئو کنفرانسی و غیر حضوری، ماموریت های داخلی، برگزاری نمایشگاه ها و استفاده بهینه از منابع انرژی را از دیگر اقدامات و برنامه هایی عنوان کرد که در سال 97 اجرا شده و امسال نیز تداوم می یابد.
محسنی با اشاره به اینکه افزایش دسترسی مشتریان به خدمات پستی از دیگر اولویت های شرکت ملی پست است، اظهار داشت: پروژه ها و برنامه هایی در راستای تحقق این هدف بر اساس اولویت و نیازمندی های شبکه پستی طراحی شده که مهمترین آنها شامل تکمیل پروژه ملی GNAF، بازسازی ساختمان های پستی مناطق سیل زده و زلزله زده، ایجاد نواحی تجزیه و توزیع مرسولات، بهینه سازی واحدهای پستی، ایجاد و تجهیز مرکز ملی پردازش و مبادله و راه اندازی مرکز مبادله پستی در فرودگاهها، ایستگاه های راه آهن، بنادر و پایانه های مناطق مرزی است. وی افزود: نوسازی و بهسازی شبکه حمل و نقل پستی، توسعه زیرساخت های فناوری، طراحی و توسعه سکوی تجارت الکترونیک، توسعه، تجهیز و بهینه سازی سرویس پست لجستیک و توسعه پست مستقیم آنلاین از دیگر برنامه های افزایش دسترسی مشتریان به خدمات پستی است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
دلایل افزایش قیمت اوراق مسکن
:: فناوری اطلاعات ::
تلویزیون جدید شیائومی با قابلیت دالبی اتمز
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
دلایل استعفای وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس مشخص شد/ غرض‌ورزی‌ها همکاری را سخت کرد
:: فرهنگ و هنر ::
همبازی محمدرضا گلزار در سریال عاشقانه ۲ یا گیسو مشخص شد
:: حوادث ::
دختر جوان؛ قربانی هوس‌های شوم

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار