يكشنبه 19 مرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث قتل 2 زن توسط پسران آشنا

 
 

چهارشنبه 3 مهر 1398

قتل 2 زن توسط پسران آشنا

 
 

زن 25 ساله مهمان خانه زن ۴۰ ساله بود که هر دو به طرز مرموزی به قتل رسیدند.

دو پسر جوان که زن میانسال و دختر جوانی را در خانه‌ای قدیمی در خیابان نامجو به قتل رسانده بودند، به زودی در دادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه خواهند رفت.
گزارش این حادثه تلخ ظهر دوشنبه ۳۰ مهرسال گذشته از سوی ماموران کلانتری 106 نامجو به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. با اعلام این خبر تیم تحقیق راهی طبقه اول خانه پنج طبقه شده و با جسد دو زن ۴۰ و ۲۵ ساله مواجه شدند. پزشکی قانونی در صحنه جنایت اعلام کرد علت قتل‌ها خفگی و ضربات متعدد چاقوست.

ردپای مردان آشنا
بررسی‌ها نشان داد، زن 25 ساله مهمان خانه زن ۴۰ ساله بود که هر دو به طرز مرموزی به قتل رسیدند. در بررسی‌های اولیه با توجه به سالم بودن در ورودی و وسایل پذیرایی این احتمال مطرح شد که عامل یا عاملان جنایت با قربانیان آشنا بوده‌اند.
ماموران در تحقیقات بعدی دریافتند افراد زیادی به این خانه رفت‌وآمد داشته‌اند که در نهایت به رد پای دو پسر جوان به نام‌های شاهین و کامران رسیدند که روز حادثه به این خانه رفته بودند. در حالی که تحقیقات برای دستگیری دو مظنون به قتل ادامه داشت، به مأموران خبر رسید دو متهم در حوالی شهرستان میاندوآب در استان آذربایجان‌غربی دستگیر شده‌اند.

قتل به خاطر وصول بدهی
به این ترتیب با هماهنگی‌های قضایی دو متهم جوان به تهران منتقل شدند و تحقیقات از آنها صورت گرفت. کامران به قتل اعتراف کرد و مدعی شد شاهین در این جنایات نقشی نداشته است.
مرد 21 ساله در خصوص قتل دو زن گفت: من یک‌سال قبل به خاطر بیکاری از شهرستان قزوین به تهران آمدم و در یک فروشگاه زنجیره‌ای موادغذایی مشغول به کار شدم و ماهی یک‌میلیون تومان حقوق می‌گرفتم. مدتی قبل در یک گروه تلگرامی با زن 40 ساله آشنا شدم. او از شغلم پرسید و زمانی که متوجه شد در یک فروشگاه زنجیره‌ای کار می‌کنم بعد از آن برای خرید به فروشگاهی که در آن کار می‌کردم می‌آمد.
او ادامه داد: خریدهای زن 40 ساله باعث شد به من بدهکار شود و هر بار وعده می‌داد که سری بعد که برای خرید آمد بدهی‌اش را پرداخت خواهد کرد. بعد از مدتی هم وقتی اصرارهای مرا برای دریافت پولم دید تهدید کرد آبروی مرا در گروه تلگرامی می‌برد. با این کار پولم را از دست رفته می‌دیدم. برای همین تصمیم گرفتم کاری کنم که به پولم برسم. تنها چیزی که آن زمان به ذهنم رسید سرقت از خانه‌اش بود. او گفت: نمی‌توانستم به تنهایی از خانه او سرقت کنم و نیاز به همدست داشتم. به همین دلیل با دوستم شاهین که از فامیل‌های دور ماست و یک ماه قبل برای کار به تهران آمده بود، موضوع سرقت را در میان گذاشتم و به او گفتم زن تنهایی را می‌شناسم که اگر موفق به سرقت از خانه‌اش شویم، حدود ۵۰ میلیون تومان گیرمان می‌آید. او هم باور و مرا همراهی کرد. وقتی به خانه‌اش رفتیم متوجه شدیم مهمان دارد. ابتدا اصرار کردم پول مرا پس دهد، اما قبول نکرد من هم هر دو را کشتم. دوستم از این ماجرا خیلی ناراحت شد و به من گفت قرارمان سرقت بوده است. من هم که می‌ترسیدم او ماجرا را لو بدهد تهدیدش کردم از این موضوع حرفی نزند.
کامران ادامه داد: سه دستگاه گوشی، ۵۰۰ هزار تومان پول نقد و دو عدد کیف زنانه سرقت کردیم. قرار بود بعد از جنایات از ایران خارج شویم. به همین دلیل به تبریز رفتیم. آنجا پول‌هایمان تمام شد که خودروی دربستی کرایه کردیم به مقصد شهرستان میاندوآب. وقتی به مقصد رسیدیم به خاطر این‌که پول کرایه خودرو را نداشتیم با راننده درگیر شدیم که گشت پلیس رسید و ما را دستگیر کردند. ابتدا سعی کردم ماجرای قتل‌ها را رو نکنیم، اما مشخصات ما در سیستم پلیس بود و راز این موضوع خیلی زود برملا شد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
اخذ مالیات از خانه‌های خالی تهران در فصل تابستان
:: فناوری اطلاعات ::
همکاری گوگل و مایکروسافت برای آوردن "وب اپ"های بیشتر به پلی استور
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
دلایل استعفای وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس مشخص شد/ غرض‌ورزی‌ها همکاری را سخت کرد
:: فرهنگ و هنر ::
همبازی محمدرضا گلزار در سریال عاشقانه ۲ یا گیسو مشخص شد
:: حوادث ::
راز جنایت دختر 20 ساله در عمق چاه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار