چهارشنبه 15 مرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی قتل؛نتیجه عشق زن متاهل به پسردایی

 
 

شنبه 20 مهر 1398

قتل؛نتیجه عشق زن متاهل به پسردایی

 
 

از یکسال قبل با پسر دایی ام ارتباط دارم او پیشنهاد داده بود با هم ازدواج کنیم و برای این کار باید شوهرم را از سر راه برداریم.

تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران از زن افغان که متهم است با همدستی پسردایی اش، شوهر خود را به قتل رسانده است در جریان است.
به گزارش جوان، ساعت 20 و 55 دقیقه شامگاه پنجشنبه 18 مهر ماه بود که ماموران کلانتری 103 گاندی از مرگ مشکوک مردی افغان در خانه اش با خیر و در محل حاضر شدند. همسر وی که پلیس را از ماجرا باخبر کرده بود، گفت: ساعتی قبل من همراه بچه هایم راهی شهرری شدیم تا به بستگانم سرکشی کنم. لحظاتی قبل وقتی وارد خانه شدم، دیدم که شوهرم خوابیده است. چند بار صدایش زدم اما جواب نداد. بعد متوجه شدم که او سكته کرده و فوت شده است.
بعد از تایید فوت مرد جوان از سوی کارشناسان اورژانس مأموران پلیس در تن پیمایی جسد متوجه آثار کبودی روی گردن وی شدند و احتمال دادند که مرد جوان به قتل رسیده باشد.
بنابراین قاضی غلامی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی را از ماجرا با خبر کردند. در اولین گام کارشناسان پزشکی قانونی پس از معاینه جسد در محل تأیید کردند که وی بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردن به کام مرگ رفته است، بنابراین پرونده با موضوع قتل عمد تشکیل شد و تحقیقات در این باره ادامه پیدا کرد.
کارآگاهان در بازرسی خانه متوجه شدند که حادثه مرگبار از سوی فردی آشنا رقم خورده است؛ چرا که قفل های در سالم است و هیچ سرقتی هم از محل انجام نشده است. پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی کارآگاهان از چند مرد افغان که در همسایگی مقتول کار می کردند تحقیق کردند، اما از آنجا که مدار کی علیه آنها موجود نبود همگی آزاد شدند.
سپس همسر مقتول به عنوان مظنون اصلی مورد تحقیق قرار گرفت. او گفت: من با شوهرم مشکلی نداشتم و به کسی هم در این باره مظنون نیستم.
در شاخه دیگری از تحقیقات کارآگاهان با بررسی تماس های همسر مقتول متوجه شدند که او از مدتی قبل با پسر دایی اش ارتباط داشته است. زن جوان گفت: از یکسال قبل با پسر دایی ام ارتباط دارم او به من ابراز علاقه کرده و پیشنهاد داده بود که با هم ازدواج کنیم و برای این کار باید شوهرم را از سر راه برداریم که من قبول نکردم و نمی دانم که آیا او مرتکب قتل شده است یا فردی دیگری شوهرم را کشته است.
بررسی ها در این باره جریان داشت تا اینکه کارآگاهان مرد جوان را بازداشت کردند. او در بازجویی ها اتهام قتل را انکار کرد و گفت که در جریان قتل تقش نداشته است. او در مقابل تصاویر خود در دوربین های مدار بسته هم سکوت کرد.
براساس این گزارش به دستور بازپرس غلامی تحقیقات بیشتر از زن و مرد مظنون در اداره دهم پلیس آگاهی تهران جریان دارد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
اخذ مالیات از خانه‌های خالی تهران در فصل تابستان
:: فناوری اطلاعات ::
همکاری گوگل و مایکروسافت برای آوردن "وب اپ"های بیشتر به پلی استور
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
دلایل استعفای وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس مشخص شد/ غرض‌ورزی‌ها همکاری را سخت کرد
:: فرهنگ و هنر ::
همبازی محمدرضا گلزار در سریال عاشقانه ۲ یا گیسو مشخص شد
:: حوادث ::
راز جنایت دختر 20 ساله در عمق چاه

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار