جمعه 10 تير 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی جهان ایلان ماسک: «به عمر طولانی اعتقادی ندارم زیرا باعث خفگی جامعه و عدم پیشرفت می شود»

 
 

دوشنبه 8 فروردين 1401

ایلان ماسک: «به عمر طولانی اعتقادی ندارم زیرا باعث خفگی جامعه و عدم پیشرفت می شود»

 
 

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اعتراف می‌کند که پس از جدایی از گریمز، ستاره پاپ و مادر فرزندانش «تنها» شده و اکنون فقط سگش را در کنارش دارد. این میلیاردر ۵۰ ساله، در مصاحبه ای با ماتیاس دوپفنر، مدیر عامل بیزینس اینسایدر اعتراف کرد که از زمان جدایی، منزوی شده است. او همچنین به دوپفنر گفت که نمی‌تواند تنها باشد و گفت که این یک واکنش طبیعی انسانی است.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اعتراف می‌کند که پس از جدایی از گریمز، ستاره پاپ و مادر فرزندانش «تنها» شده و اکنون فقط سگش را در کنارش دارد. این میلیاردر ۵۰ ساله، در مصاحبه ای با ماتیاس دوپفنر، مدیر عامل بیزینس اینسایدر اعتراف کرد که از زمان جدایی، منزوی شده است. او همچنین به دوپفنر گفت که نمی‌تواند تنها باشد و گفت که این یک واکنش طبیعی انسانی است.
به گزارش Page Six، همسر سابق ایلان ماسک، این خواننده ۳۳ ساله بعد از جدایی، با منینگ ۳۴ ساله، قرار ملاقات داشته است و موضوع بین این دو آنقدر جدی شده است که آنها اکنون با هم در یک خانه در آستین زندگی می کنند. یک فرد آگاه در این باره گفت: «منینگ، افسر اطلاعاتی سابق ارتش، آپارتمان خود را در بروکلین، نیویورک حفظ کرده است، او هیچ جزئیات دیگری در مورد چگونگی و زمان شروع رابطه اش با گریمز به اشتراک نمی گذارد».
این گزارش در مورد رابطه ادعایی گریمز و منینگ چند ساعت پس از آن منتشر شد که این خواننده در توییتر تایید کرد که برای بار دوم از ایلان جدا شده است. او از زمان دقیق جدایی چیزی نگفت، با این حال توییت او درباره جدایی توسط حساب رسمی منینگ لایک شد. منینگ از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۷ به دلیل زیر پا گذاشتن قانون جاسوسی زندانی بود.به نظر نمی رسد که گریمز تا به حال مستقیماً برای منینگ توییت کرده باشد، و همچنین این دو هرگز به طور عمومی با هم دیده نشده اند.
ایلان ماسک با عمر طولانی انسان ها مخالف است
ماسک در ادامه گفت و گو به بررسی وضعیت انسانها ادامه داد و به داپفنر گفت که شرکت‌هایش روی محصولاتی کار نمی‌کنند که طول عمر افراد را افزایش می‌دهند، زیرا او فکر می‌کند که انسان‌ها نباید طولانی‌تر زندگی کنند، زیرا جامعه را خفه می‌کند.
در مصاحبه‌ از او پرسیده شد که چرا به افزایش طول عمر انسان ها اشتیاقی ندارد؟ او گفت: «من معتقد به عمر طولانی نیستم و فکر نمی کنم نیازی باشد برای افزایش عمر انسان ها کاری انجام دهیم. این امر باعث خفگی جامعه می شود زیرا حقیقت این است که اکثر مردم نظر خود را تغییر نمی دهند. بنابراین اگر آنها نمیرند، ما در عقاید قدیمی خواهیم ماند و جامعه پیشرفت نخواهد کرد».
در حال حاضر، جو بایدن با ۷۹ سال سن، مسن ترین مردی است که تاکنون به عنوان رئیس جمهور در ایالات متحده خدمت کرده است. ماسک در ادامه گفت که بنیانگذاران آمریکا باید حداکثر سنی را که در آن دیگر نمی‌توانید نامزد انتخابات شوید، تعیین می‌کردند تا با حداقل‌های قانون اساسی مطابقت داشته باشد.برای اینکه یک دموکراسی عمل کند، رهبران باید بطور منطقی با اکثریت مردم در تماس باشند ولی اگر رهبران خیلی جوان یا خیلی پیر باشند، مسئله ساز خواهد بود.
او گفت: طول عمر بیشتر افراد باید بین ۱۰ تا ۲۰ سال باشد. من مطمئناً دوست دارم سلامتی را برای مدت طولانی تری حفظ کنم. اما من از مردن نمی ترسم. من فکر می کنم مرگ یک تسکین خواهد بود.
رئیس جمهور ایالات متحده، جو بایدن، در حال حاضر ۷۸ سال سن دارد و مسن ترین فردی است که تا به حال این سمت را دریافت کرده است. بایدن رکورد دونالد ترامپ را که در زمان خروج از قدرت ۷۴ ساله بود، شکست. چاک شومر و نانسی پلوسی رهبران دموکرات در سنا و مجلس نمایندگان به ترتیب ۷۱ و ۸۲ سال سن دارند. همتایان جمهوری خواه آنها، میچ مک کانل و کوین مک کارتی، ۸۰ و ۵۷ ساله هستند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
⁠ روابط‌عمومی به‌مثابه یک بازیگر در عرصه دیپلماسی
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
جزییات تکاندهنده از قتل دختر 5 ساله در خانه مادر

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار