جمعه 10 تير 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فرهنگ و هنر آکادمی اسکار ویل اسمیت را از جایزه بهترین بازیگر مرد محروم می کند؟

 
 

سه شنبه 9 فروردين 1401

آکادمی اسکار ویل اسمیت را از جایزه بهترین بازیگر مرد محروم می کند؟

 
 


ویل اسمیت پس از شوخی در مورد موهای همسر توسط کریس راک به خاطر حمله غیرقابل توجیه خود از همه عذرخواهی کرد. آیا آکادمی اسکار او را به دلیل این رفتار نادرست، هیجانی و خشونت آمیز از جایزه بهترین بازیگر مرد محروم می کند؟

ویل اسمیت پس از شوخی در مورد موهای همسر توسط کریس راک به خاطر حمله غیرقابل توجیه خود از همه عذرخواهی کرد. آیا آکادمی اسکار او را به دلیل این رفتار نادرست، هیجانی و خشونت آمیز از جایزه بهترین بازیگر مرد محروم می کند؟
ویل اسمیت به دلیل سیلی زدن به کریس راک در مراسم اسکار یکشنبه شب عذرخواهی کرده و گفته است که رفتار او غیرقابل قبول و غیرقابل توجیه بوده و او را خجالت زده کرده است.این مرد ۵۳ ساله در یک پست اینستاگرامی نوشت که از اقدامات خود خجالت زده شده است که شرکت کنندگان، تهیه کنندگان و بینندگان مراسم را شوکه کرده. او همچنین نوشت: خشونت در همه اشکال آن مسموم و مخرب است. رفتار من در مراسم اسکار شب گذشته غیرقابل قبول و غیرقابل توجیه بود. شوخی به ظن من بخشی از کار است، اما شوخی در مورد وضعیت پزشکی جادا برای من قابل تحمل نبود و من واکنش احساسی نشان دادم.من می خواهم علناً از شما عذرخواهی کنم، من اشتباه کردم. من خجالت می کشم و کارهایم نشان دهنده مردی که می خواهم باشم نبود. در دنیای عشق و مهربانی جایی برای خشونت نیست.
اسمیت سپس از برگزارکنندگان و تهیه کنندگان نمایش عذر خواست. راک به عذرخواهی اسمیت پاسخی نداده و در مورد حادثه یکشنبه شب اظهار نظری نکرده است.اسمیت همچنین از خانواده ونوس و سرنا ویلیامز عذرخواهی کرد.چند دقیقه پس از سیلی زدن به راک، اسمیت جایزه بهترین بازیگر مرد را برای ایفای نقش پدرشان ریچارد دریافت کرد اما داستان خانواده آنها تحت الشعاع حمله اسمیت قرار گرفت.
اسکار ویل اسمیت
پس از شوخی کمدین کریس راک درباره موهای جادا پینکت-اسمیت، ویل اسمیت به روی صحنه رفت و به صورت او سیلی زد. حالا از آکادمی خواسته شده که اسکار بهترین بازیگر مرد را از او بگیرد.آکادمی، در آیین نامه رفتار خود، به دیدگاهی بسیار مبهم نسبت به خشونت از هر نوع معروف است. عذرخواهی او در حالی صورت گرفت که گروهی که روز دوشنبه اسکار را اهدا کرد، اقدامات اسمیت را محکوم کرد و گفت که بررسی رسمی این حادثه را آغاز کرده است این رخداد همچنین بر افتخارات فیلم سایه انداخته است. وخیم تر شدن اوضاع اسمیت زمانی ادامه یافت که او به صندلی خود بازگشت و بارها فریاد زد: «نام همسرم را به زبان نیار لعنتی» پس از آن که مشخص شد حمله واقعی است و صحنه سازی نشده است، جمعیت در سکوت حیرت انگیزی فرو رفتند. راک به او پاسخ داد و گفت: می روم، باشه؟
او سپس با ناراحتی خندید و گفت: امشب بهترین شب در تاریخ تلویزیون بود.دشنام دادن اسمیت توسط کارگردانان قطع شد زیرا پخش زنده برنامه در ایالات متحده با اندکی تأخیر روبرو بود.اما این کلیپ به طور کامل برای برخی از مخاطبان بین المللی پخش شد و در چند ساعت اول بیش از یک میلیون بار در رسانه های اجتماعی و یوتیوب دیده شده بود.
نیم ساعت بعد، جایزه بهترین بازیگر مرد به اسمیت داده شد و او بابت حمله عذرخواهی کرد.ویل در سخنرانی اش گریان و درحالی که جایزه اسکار در دستش بود گفت: عشق باعث می شود کارهای دیوانه وار انجام دهید. باید بتوانید کاری کنید که مردم درباره شما دیوانه وار صحبت کنند.در این تجارت، باید بتوانید در مقابل افرادی را که به شما بی احترامی می کنند لبخند بزنید و باید وانمود کنید که مشکلی نیست.دنزل (واشنگتن) چند دقیقه پیش به من گفت مواظب باش، وقتی در اوج هستی شیطان سراغت می آید. می خواهم از ونوس و سرنا و کل خانواده ویلیامز تشکر کنم که داستان شان را به من سپرده اند. این کاری است که من می خواهم انجام دهم. من می خواهم سفیر این نوع عشق و مراقبت و نگرانی باشم.
این بازیگر ادامه داد: می‌خواهم از آکادمی عذرخواهی کنم، می‌خواهم از همه نامزدها عذرخواهی کنم.هنر از زندگی تقلید می کند. من شبیه یک پدر دیوانه هستم درست همانطور که در مورد ریچارد ویلیامز گفتند. اما عشق تو را وادار به انجام کارهای دیوانه وار می کند.
به گفته دیوید سیلیتو، خبرنگار بی‌بی‌سی، به خبرنگارانی که مراسم اعطای جوایز را پوشش می‌دادند، دستور داده شد که از هیچ شرکت‌کننده‌ای درباره سیلی زدن اسمیت به راک سؤال نکنند.اواخر یکشنبه شب، لس آنجلس بیانیه ای صادر کرد و گفت که راک شکایتی علیه اسمیت ارائه نکرده است، اما اگر او تصمیم بگیرد این کار را انجام دهد، پلیس در مورد آن تحقیق خواهد کرد.در بیانیه آمده است: نهادهای تحقیقاتی LAPD از یک حادثه بین دو نفر در طول برنامه جوایز اسکار آگاه هستند. این حادثه شامل سیلی زدن یک فرد به دیگری بود.
در بیانیه ای در روز دوشنبه، آکادمی علوم و هنرهای تصویری متشکل از ۹۹۰۰ عضو گفت که اقدامات آقای اسمیت در نمایش دیشب را محکوم می کند. در بیانیه آمده: «ما رسماً بررسی رسمی درباره این حادثه را آغاز کرده‌ایم و اقدامات و پیامدهای بعدی را مطابق با آیین‌نامه، استانداردهای رفتار و قانون کالیفرنیا بررسی خواهیم کرد.خط مشی استانداردهای رفتاری این گروه بیان می کند که به طور قاطع با هر گونه سوء استفاده، آزار و اذیت یا تبعیض مخالف است و از اعضا انتظار دارد که از ارزش های احترام به کرامت انسانی، شمول، و محیط حمایتی که خلاقیت را تقویت می کند حمایت کنند.طبق این خط مشی، تخلفات ممکن است منجر به تعلیق یا اخراج از گروه، لغو جوایز اسکار یا از دست دادن صلاحیت برای جوایز آینده شود.
ادعا شده بود که این دو نفر اختلافات خود را حل کرده اند، اما خودی ها اکنون می گویند که اینطور نیست.همچنین ادعا شده است که راک نمی‌دانست که جادا پینکت اسمیت از آلوپسی رنج می‌برد، برای همین با او در مورد سر طاسش که شبیه «جی.آی» به نظر می‌رسید، شوخی کرد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
⁠ روابط‌عمومی به‌مثابه یک بازیگر در عرصه دیپلماسی
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
جزییات تکاندهنده از قتل دختر 5 ساله در خانه مادر

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار