پنجشنبه 10 آذر 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی گزارش ويژه مردان ثروتمند چگونه به دام زن پلید می افتادند

 
 

چهارشنبه 7 ارديبهشت 1401

مردان ثروتمند چگونه به دام زن پلید می افتادند

 
 

من به عنوان پرستار مردان سالمند ثروتمند وارد خانه‌های اعیانی و شمال تهران می‌‌شدم و در ادامه نقشه‌مان را اجرا می کردیم.

ردیابی‌های پلیسی برای شناسایی عامل قتل مرد جوان در یکی از بوستان‌های تهران مأموران را به زن جوانی رساند که عضو باند سرقت از خانه مردان میانسال و ثروتمند بود.
رسیدگی به این پرونده از شامگاه پنجشنبه 21 بهمن، در دستور کار پلیس و تیم جنایی قرار گرفت. وقتی مأموران کلانتری 136 فرجام، خبر قتل مرد جوانی را در یکی از بوستان‌های شرق تهران به بازپرس محمدرضا صاحب جمعی اعلام کردند تحقیقات آغاز و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که مقتول عصر همان روز برادرزاده 8 ساله‌اش را برای بازی و گردش به پارک برده بود اما وقتی آنها در پارک مشغول بازی بودند ناگهان دو پسر جوان پای پیاده به آنها نزدیک شده و با تهدید چاقو قصد سرقت گوشی تلفن همراه مقتول را داشتند.مقاومت مقتول در برابر سارقان باعث شده بود که آنها دست به چاقو شوند و با ضربه‌ای به قفسه سینه پسر 24 ساله گوشی تلفن همراهش را سرقت کرده و از محل متواری شده بودند.
به دستور بازپرس جنایی، کارآگاهان به بازبینی دوربین‌های مداربسته از سارقان فراری پرداختند اما این شاخه از تحقیقات به بن‌بست رسید و اطلاعات زیادی را در اختیار مأموران قرار نداد.
در حالی که بررسی‌ها در این رابطه ادامه داشت، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت موفق شدند رد گوشی سرقتی را به دست آورند. بررسی‌ها نشان می‌‌داد زن جوانی از گوشی تلفن همراه مقتول استفاده می‌‌کند، بنابراین با برملا شدن این موضوع، دستور بازداشت زن جوان صادر شد.

من قاتل نیستم
با دستگیری زن جوان، او ابتدا خود را سهیلا معرفی کرد و سعی داشت با داستانسرایی، مسیر تحقیقات را تغییر دهد. اما در ادامه بررسی‌ها، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت دریافتند که سهیلا اسم جعلی زن جوان است و نام واقعی او شیما است.
بررسی‌ها نشان می‌‌داد که شیما در پرونده خود سابقه سرقت دارد و قبلاً به این اتهام بازداشت شده بود. زمانی که مدارک پلیسی در مقابل زن جوان قرار داده شد، او راز فعالیت یک باند سرقت را برملا کرد.
شیما گفت: من از قتل خبری ندارم اما عضو باند سرقت از خانه‌های ویلایی شمال تهران هستم. شگرد ما برای سرقت به این شکل است که من به عنوان پرستار مردان سالمند ثروتمند وارد خانه‌های اعیانی و شمال تهران می‌‌شدم. بعد از مدتی، زمانی که اطلاعات کامل از وضعیت خانه و محل‌های نگهداری پول و وسایل با ارزش پیدا می‌‌کردم به سایر اعضای باند خبر می‌‌دادم و آنها هم در فرصتی مناسب راهی همان خانه‌ها می‌‌شدند و نقشه سرقت را اجرا می‌‌کردند. من سارق هستم، اما در قتل نقشی ندارم، گوشی تلفن همراه را نیز پسرم به من داد و من برای اجرای نقشه‌ها و هماهنگی با اعضای باند از آن استفاده می‌‌کردم.
با اظهارات شیما و افشای راز فعالیت باند سرقت، دستور تحقیق در این باره صادر شد و از سوی دیگر کارآگاهان به سراغ پسر شیما رفتند اما او مدعی شد که گوشی تلفن همراه را از دوستش به نام حمید گرفته است. بدین ترتیب مأموران به سراغ حمید رفتند اما مرد جوان مدعی شد که گوشی را از پسر 18 ساله‌ای به نام حفیظ خریده است. بدین ترتیب دستور بازداشت حفیظ صادر شد اما وی در تحقیقات گفت: یک روز داشتم از خیابان عبور می‌‌کردم که گوشی تلفن همراه را کف خیابان دیدم و آن را برداشتم و از ماجرای قتل بی‌خبر هستم.
با اظهارات حفیظ، تحقیقات به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت برای شناسایی قاتل پسر جوان ادامه دارد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
کشتی آرای: سکه ۴۰۰ هزار تومان ارزان شد
:: فناوری اطلاعات ::
از آیفون ۱۵ چه می‌دانیم؟
:: روی خط جوانی ::
هدیه‌های سمی زوجین!
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
آخر سریال بی همگان چه می شود
:: حوادث ::
قتل؛ پایان عشق‌ممنوعه مردمتاهل

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار