پنجشنبه 10 آذر 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی جهان هشدار سخنگوی سرایا القدس به رژیم صهیونیستی در صورت تداوم تجاوزات و هتک‌حرمت‌ها

 
 

جمعه 9 ارديبهشت 1401

هشدار سخنگوی سرایا القدس به رژیم صهیونیستی در صورت تداوم تجاوزات و هتک‌حرمت‌ها

 
 

سخنگوی سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که هتک حرمت مسجدالاقصی یا اماکن مقدس دیگر فلسطینان به معنی شروع انتفاضه و نبرد جناح‌های مقاومت فلسطینی با رژیم صهیونیستی است.

سخنگوی سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که هتک حرمت مسجدالاقصی یا اماکن مقدس دیگر فلسطینان به معنی شروع انتفاضه و نبرد جناح‌های مقاومت فلسطینی با رژیم صهیونیستی است. وی افزود، محور مقاومت با همه تشکل‌ها و بازوهای نظامیش، اسرائیل را به توده‌ای از آتش و خاکستر تبدیل خواهد کرد.
ابو حمزه، سخنگوی سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس در یک برنامه تلویزیونی تاکید کرد که علی‌رغم سقوط و تسلیم از طریق عادی سازی روابط رژیم‌های عربی با دشمن صهیونیستی برای استقرار تاج و تخت خود، مقاومت و نبرد برای آزادی قدس و مسجدالاقصی زنده است و از این مسیر لحظه‌ای منحرف نخواهد شد.
وی همچنین با محکومیت اقدام بعضی از کشورهای عربی در عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی تاکید کرد که مقاومت هیچ‌گاه تحت هیچ شرایطی تسلیم اسرائیل نخواهد شد و راه این رژیم‌های مرتجع عربی را نخواهد نرفت.
ابوحمزه گفت: نیروهای محور مقاومت در فلسطین و خارج از کشور در روز قدس پیامی صریح و بدون ابهام دارند و آن این است که دشمن امروز خطری واقعی برای همه بشریت است و حذف آن یک منفعت عمومی است که مستلزم یک وضعیت آمادگی رزمی بالا می‌باشد.
وی افزود: سرایا القدس به همراه تمامی جناح‌های مقاومت فلسطینی تا روزی که رژیم صهیونیستی را شکست ندهند و قدس را آزاد نکنند، آرام نخواهند نشست و به خواست خدا پیروزی نهایی نصیب مردمان فلسطینی خواهد بود.
سخنگوی سرایا القدس اعلام کرد که تمامی جناح‌های مقاومت فلسطین باوحدت و اتحاد خود در مقابل اشغالگری رژیم صهیونیستی خواهند ایستاد و در این راه ذره‌ای درنگ نخواهند کرد.
وی وعده داد در صورت تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی و هتک حرمت این مکان مقدس،‌ جناح‌های مقاومت، اسرائیل را به توده‌ای از آتش و خاکستر تبدیل خواهند کرد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
کشتی آرای: سکه ۴۰۰ هزار تومان ارزان شد
:: فناوری اطلاعات ::
از آیفون ۱۵ چه می‌دانیم؟
:: روی خط جوانی ::
هدیه‌های سمی زوجین!
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
آخر سریال بی همگان چه می شود
:: حوادث ::
قتل؛ پایان عشق‌ممنوعه مردمتاهل

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار