جمعه 10 تير 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی سياسی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع: رجوع به قرآن تنها راه نجات فلسطین است

 
 

جمعه 9 ارديبهشت 1401

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع: رجوع به قرآن تنها راه نجات فلسطین است

 
 

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع،با تاکید بر اینکه رجوع به قرآن، اسلام و پیامبر تنها راه نجات فلسطین است، بیان کرد: باید در مقابل دشمن قوی شد و این قوی شدن هم در اتحاد ما و هم در آمادگی دفاعی و نظامی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع،با تاکید بر اینکه رجوع به قرآن، اسلام و پیامبر تنها راه نجات فلسطین است، بیان کرد: باید در مقابل دشمن قوی شد و این قوی شدن هم در اتحاد ما و هم در آمادگی دفاعی و نظامی است.
حجت الاسلام سید ضیاء الدین آقاجانپور امروز جمعه(۹ اردیبهشت ماه) در راهپیمای روز قدس در استان کردستان اظهار کرد: امروز یوم الله و روز عنایت پروردگار است که مردم را در سراسر دنیا در ماه مبارک رمضان برای دفاع از فلسطین به میدان آورده است.
وی افزود: مردم سراسر ایران باید بدانند که امروز فریاد امت اسلامی در برابر محکومیت ظالم و دفاع از مظلوم، با زبان روزه بلند است، چرا که این راه پیامبر و سنت اسلام است.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، با اشاره به آیات قرآن کریم بیان کرد: پیامبر اکرم (ص) فرموده است که "اگر کسی به فریاد مسلمانانی که کمک می خواهند نشتابد، مسلمان نیست و از آیین اسلام و پیغمبر نیست"، بر همین اساس، دفاع از فلسطین هم وظیفه اسلامی و هم وطیفه انسانی است.
وی ادامه داد: سرزمین فلسطین اسلامی و مردم آن مسلمانند، ظالمان به این سرزمین حمله کرده اند و فرزندان بی گناه آنان را کشته اند و مردم را به زور از کشور خود رانده اند؛ این ها دشمنان اسلام و پیامبر اسلام هستند که دست به این جنایات زده اند و هیچ ابایی از ویران کردن خانه های مظلومان و کشتن فرزندان و زنان آنان نداشتند.
حجت السلام آقاجانپور، واقعه دیر یاسین، کشتار فلسطینیان در صبرا و شتیلا و هزاران جنایات دیگر را نشانه این رژیم فاسد ذکر کرد.
وی بیان کرد: برخی از کشورهای اسلامی متاسفانه راه سازش را پیش گرفته اند و به آمریکا متوصل شده اند و با آن ها قرارداد صلح امضا کرده اند، در حالی این مخالف دستورات و تعالیم اسلام است.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، تصریح کرد: قرآن کریم می فرماید: «دست دوستی به سوی دشمنان من و پیامبر ندهید، با هم متحد باشید»؛متاسفانه امروز جامعه اسلامی دچار تفرقه شده و به جای اینکه ملت واحده باشند، دست دوستی به سوی ظالمان دشمنان اسلام داده اند.
وی با تاکید بر اینکه رجوع به قرآن، اسلام و پیامبر تنها راه نجات فلسطین است، بیان کرد: باید در مقابل دشمن قوی شد و این قوی شدن هم در اتحاد ما و هم در آمادگی دفاعی و نظامی است.
حجت الاسلام آقاجانپور افزود: تاریخ گواهی می دهد، که اگر فلسطین و جبهه مقاومت در مبارزات، می خواستند خانه خود را پس بگیرند و مقاومت کنند، سلاحی جز سنگ و کلوخ نداشتند، در حالی که دشمن در مقابل از آتش استفاده می کرد. اما امروز وضعیت جبهه مقاومت، متفاوت بوده و روحیه دیگری گرفته است و جواب آتش صهیونیست نیز گلوله آتشین است.
وی اعلام کرد: امروز ایران اسلامی از اقتدار دفاعی بالایی برخوردار است و اگر دشمنان نمی توانند، اندیشه حمله به ایران اسلامی را در فکر خور بپرورانند، به واسطه این اقتدار است.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، ادامه داد: امروز ایران اسلامی نقطه ایمان منطقه بوده و وضعیت متفاوت است، بنابراین به آمریکا و اسراییل می گوییم در مقابل هر گونه ظلم و آتش «ما تلاویو و اسراییل را با خاک یکسان می کنیم».
وی با اشاره به اینکه، امروز وعده خداوند نزدیک است و فلسطین آزاد می شود، یادآور شد: دع می کنیم که خداوند در این روز از ماه مبارک رمضان بر عظمت و شوکت این ملت بیافزاید و دشمنان اسلام را نابود کند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
⁠ روابط‌عمومی به‌مثابه یک بازیگر در عرصه دیپلماسی
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
جزییات تکاندهنده از قتل دختر 5 ساله در خانه مادر

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار