جمعه 10 تير 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث مرگ مرموز جوان ایرانی در رودخانه مرزی ترکیه

 
 

يكشنبه 18 ارديبهشت 1401

مرگ مرموز جوان ایرانی در رودخانه مرزی ترکیه

 
 

اعضای خانواده این پسر مدعی شدند مرد قاچاق بر او را به قتل رسانده و به دروغ ادعا کرده وی در رودخانه غرق شده است.اعضای خانواده این پسر مدعی شدند مرد قاچاق بر او را به قتل رسانده و به دروغ ادعا کرده وی در رودخانه غرق شده است.

پسر ایرانی که قرار بود از طریق مرز آبی از ترکیه به یونان برود به طرز مشکوکی به کام مرگ رفت. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.
چندی قبل اعضای خانواده ای در تهران به دادسرای امور جنایی تهران رفتند و از مرد قاچاق بری در کشور ترکیه به اتهام قتل پسر ۱۸ساله شان به نام اشکان شکایت کردند.

مرگ مشکوک در ترکیه
شاکی گفت: مدتی قبل پسرم همراه یکی از بستگان نزدیک‌مان به کشور ترکیه رفتند و قرار بود از آنجا برای زندگی و کار به یکی از کشورهای اروپایی بروند، اما پس از چند هفته جسدش را تحویل ما دادند. ماموران پلیس ترکیه گزارش کرده بودند که پسرمان بر اثر غرق شدگی در رودخانه مریج در مرز آبی کشور یونان قوت کرده است، اما پزشکی قانونی در تهران علت اصلی مرگ را ضربه جسم سخت به سر اعلام کرده است.
وی ادامه داد: همراه اشکان درباره حادثه به ما گفت، قرار بوده به صورت قانونی به کشور یونان بروند، اما به خاطر اینکه روال قانونی آن زمان بر بوده با مرد قاچاق بری مشورت می کنند و تصمیم می گیرند با قایق به صورت غیرقانونی به یونان بروند. روز حادثه مرد قاچاق بر مهاجران را در دسته های ۲ نفری با قایق بادی به آن طرف مرز منتقل می کشد و پسرم و همراهش قرار بوده با آخرین قایق منتقل شوند، اما قایق آنها مشکل پیدا می کند. همراه پسرمان گفت «ما منتظر بودیم قایق تعمیر شود که ناگهان متوجه شدم اشکان به داخل رودخانه سقوط کرده و شاخه درختی را گرفته است و بعد هم آب او را با خودش برد. پس از این او از پلیس کمک می گیرد و جسد پسرم را از داخل رودخانه بیرون می کشند. ماموران پلیس از مرد قاچاق بر تحقیق می کنند و او مدعی می شود که اشکان بر اثر حادثه ای به داخل رودخانه سقوط کرد و جان باخته است، در صورتی که اشکان قوی و شناگر ماهری بود. ما احتمال می دهیم اشکان در درگیری با مرد قاچاق بر به قتل رسیده و متهم نیز به خاطر فریب ماموران پلیس پس از ضربه زدن به سر پسرمان او را به داخل رودخانه انداخته است و به همین خاطر از مرد قاچاق بر به اتهام قتل شکایت داریم.
با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی محمد تقی شعبانی بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
⁠ روابط‌عمومی به‌مثابه یک بازیگر در عرصه دیپلماسی
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
جزییات تکاندهنده از قتل دختر 5 ساله در خانه مادر

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار