پنجشنبه 10 آذر 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات محسن برمهانی معاون جدید سیما کیست؟

 
 

روزیاتو , چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401

محسن برمهانی معاون جدید سیما کیست؟

 
 


بدون نظر اجتماعی تازه های روزمهرناز زاوه-محسن برمهانی که پیش از این مدیرکل تامین برنامه های خارجی و رسانه بین الملل سیما بود، از سوی رئیس سازمان صدا و سیما به عنوان معاون سیما معرفی شد.

بدون نظر اجتماعی تازه های روزمهرناز زاوه-محسن برمهانی که پیش از این مدیرکل تامین برنامه های خارجی و رسانه بین الملل سیما بود، از سوی رئیس سازمان صدا و سیما به عنوان معاون سیما معرفی شد. پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما روز گذشته طی حکمی محسن برمهانی را به جای حمیدرضا شاه آبادی که از مهرماه ۱۳۹۹ مسئولیت معاونت سیما را بر عهده داشت، در این پست منصوب کرد. تغییر معاونت سیما حدود هشت ماه پس از انتصاب پیمان جبلی به عنوان ریاست سازمان صدا و سیما اتفاق افتاده است و بر اساس شنیده‌ها احتمالا در روزهای آینده شاهد تغییر مدیران برخی دیگر از مدیران شبکه های تلویزیونی خواهیم بود. در حکم معاون جدید سیما آمده است: امید است همه توان و همت خود را برای تحقق اهداف ذیل مصروف دارید: پیگیری تحول در رویکرد، محتوا و سازو کارهای معاونت سیما در جهت هویت محوری و عدالت گستری، شکوفا سازی ظرفیت های نرم افزاری و سرمایه انسانی داخل سازمان، پایش و پالایش فرهنگ و دانش سازمانی در سیما، متناسب با ضرورت‌های نقش‌های رسانه ملی بعنوان دانشگاه آگاهی و معرفت عمومی، آوردگاه تبیین، قرارگاه امید و نشاط و آسایشگاه زیبایی و هنر؛ بازآرایی، سازماندهی و ارتقای مراحل طراحی، اجرا و پخش در چرخه تولید و جانمایی نیروها و واحدها متناسب با اقتضائات دوره تحول؛ توجه ویژه به فرآیند طراحی و تولید آثار نمایشی و سرگرمی در قالب های متنوع برای افزایش کمی و ارتقای کیفی و محتوایی با بهره گیری از ظرفیت های ارزشمند انسانی و سرمایه‌های هنری و اصیل؛ ساماندهی چرخه‌های اداری و مالی در جهت شفافیت و سلامت بیشتر فرآیند تولید و روان سازی تعاملات رسمی و حرفه ای و کاهش هزینه‌های زمانی و مالی، رفع تشتت و ایجاد هماهنگی و هم افزایی بین شبکه‌ها در مسیر سیمای تراز انقلاب اسلامی، ایجاد بسترها و ساز و کارهای مناسب تعامل با ظرفیت‌های گسترده بیرون سازمان و شکستن انحصارات و حلقه‌های بسته در تولید و انتشار محتوا، سامان بخشی به شبکه‌های سیما با هدف اجتناب از تعدد و تکثر غیرمفید شبکه‌ها و ارتقای کمی و کیفی مخاطبان، تعامل فعال با معاونت‌های استان‌ها، صدا، سیاسی، برون مرزی و مجازی برای استفاده هم افزا و حداکثری از امکانات تولید محتوا در سازمان، استفاده بهینه از ظرفیت‌های بین المللی و مجازی برای استفاده هم افزا و حداکثری از امکانات تولید محتوا در سازمان.
آشنایی با محسن برمهانی معاون جدید سیما
محسن برمهانی کیست؟
محسن برمهانی متولد سال ۱۳۵۸ در نیشابور است و کارشناسی ارشد تهیه کنندگی را از دانشگاه صدا و سیما دریافت کرده است. او فعالیت خود در عرصه هنر را با عکاسی آغاز کرد و از سال ۱۳۸۱ به برنامه سازی، تهیه کنندگی و نویسندگی در شبکه های مختلف داخلی و برون مرزی پرداخت.
برمهانی در سینمای مستند نیز به عنوان نویسنده، تصویربردار، کارگردان، مدیر تولید و تهیه‌ کننده فعالیت داشته و از شاگردان نزدیک نادر طالب زاده، مجری و مستندسازی که به تازگی درگذشت، محسوب می‌شود.
آشنایی با محسن برمهانی معاون جدید سیما
از تجارب مدیریتی محسن برمهانی می‌توان به مدیر کلی تامین و رسانه بین الملل سیما، جانشینی مدیرکل تولید و مدیریت مستندهای خارجی شبکه پرس تی وی اشاره کرد. مسئولیت کمیته تامین و پخش ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما، دبیری شورای فیلم و سریال سازمان صدا و سیما، عضویت در شورای سیاست گذاری کنفرانس افق نو در بیروت، عضویت در کمیته بازرگانی فیلم سینمایی سازمان صدا و سیما، مدیریت مرکز بین الملل هنر و رسانه سازمان اوج و مدیریت تامین برنامه های خارجی شبکه العالم نیز از دیگر سوابق محسن برمهانی است.
این مدیر جوان همچنین سابقه داوری در برخی جشنواره‌های مهم بین المللی و داخلی ازجمله داوری بخش مستند جوایز امی، داوری جشنواره بین المللی فیلم کارتاژ تونس و داوری بخش بین الملل هشتمین جشنواره فیلم کودک اصفهان را در کارنامه خود دارد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
کشتی آرای: سکه ۴۰۰ هزار تومان ارزان شد
:: فناوری اطلاعات ::
از آیفون ۱۵ چه می‌دانیم؟
:: روی خط جوانی ::
هدیه‌های سمی زوجین!
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
آخر سریال بی همگان چه می شود
:: حوادث ::
قتل؛ پایان عشق‌ممنوعه مردمتاهل

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار