سه شنبه 14 تير 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی ترافیک راه‌ها ‌بیشتر شد | کندوان و هراز عصر جمعه یک‌طرفه می‌شود

 
 

پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401

ترافیک راه‌ها ‌بیشتر شد | کندوان و هراز عصر جمعه یک‌طرفه می‌شود

 
 

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: روز آینده در محور کندوان‌ تردد وسایل نقلیه از ساعت 15:00 تا 24:00 از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد و در محور هراز تردد از ساعت 14:00 تا 22:00 از رودهن به سمت آمل ممنوع است.

ایمان محرابی‌نیا درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌ی کشور اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 2323 دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.
‌وی اظهار کرد: تردد موتورسیکلت تا ساعت 06:00 روز شنبه‌ 31 اردیبهشت 1401 در محورهای کرج - چالوس‌‌، هراز‌، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.
مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد: در محور کندوان‌ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 تا 24:00 روز جمعه‌ 30 اردیبهشت 1401 از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18:00 تا 24:00 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.
محرابی‌نیا افزود: در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 تا 22:00 روز جمعه‌ 30 اردیبهشت 1401 از رودهن به سمت آمل ممنوع است در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 تا 22:00 همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.
وی افزود: در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون‌ ممنوع است همچنین در محور هراز تردد‌ تریلرها کماکان ممنوع است و تردد‌ کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت‌ 06:00 تا 24:00 امروز و فردا در هراز ‌ممنوع است.
مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت ترافیکی محورهای تهرا‌ن-شمال‌ گفت: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل گرماب تا نساء داریم.
محرابی‌نیا ادامه داد: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ‌تردد روان مسیر رفت و برگشت‌ آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت‌ همچنین محورهای هراز و فیروزکوه نشان می‌‌دهد.‌
مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس خبر داد.
وی درباره وضعیت جوی جاده‌ها گفت: در حال حاضر در جاده‌‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.
محرابی‌نیا تصریح کرد: کل تردد جاده‌ای در شبانه ‌روز گذشته‌ براساس آخرین اطلاعات حاصل از‌ رصد‌‌ تعداد‌‌‌ ‌2495 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 6.8 درصد افزایش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 14.9 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

آزادراه‌‌های کرج‌-قزوین و تهران-کرج‌ پرتردد‌ترین جاده‌های
مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌ ‌کرج‌-قزوین با 138 هزار تردد، آزادراه‌ ‌‌تهران-کرج با 132 هزار تردد و آزادراه کرج-تهران‌ با 131 هزار تردد، ثبت شد.

انسداد محور رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده‌ شمشک-دیزین‌
وی درباره آخرین وضعیت انسداد جاده‌‌های کشور گفت: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، ‌محور شهداد-نهبندان و محور خرم‌آباد-پل دختر به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است.
محرابی‌‌ نیا اظهار کرد: همچنین جاده‌سی‌سخت-پادنا، جاده وازک - بلده، محور هشتگرد - طالقان، محور لاسم - ارجمند در استان مازندران و محور ریگان - ایرانشهر‌‌‌‌‌ به دلیل نبود ایمنی کافی‌ تا اطلاع بعدی مسدود است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
⁠ روابط‌عمومی به‌مثابه یک بازیگر در عرصه دیپلماسی
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
جزییات تکاندهنده از قتل دختر 5 ساله در خانه مادر

يادداشت
:: اجتماعی ::
استان مرکزی در انتظار مدیران کارآمد و انقلابی

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار