جمعه 21 مرداد 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فرهنگ و هنر قاتل در سریال پهلوانان نمی میرند کیست

 
 

يكشنبه 12 تير 1401

قاتل در سریال پهلوانان نمی میرند کیست

 
 

پهلوان نصرت با تحقیقاتی که انجام می دهند می فهمد قتل ها زیر سر پهلوان اسد است و البته دو شاگردش نیز او را همراهی می کنند.

سریال پهلوانان نمی میرند داستانی جنایی دارد که در بستر تاریخ رخ می دهند. این داستان جنایی و جذاب بر اساس واقعیت ساخته نشده و اگرچه برخی شخصیت های واقعی در آن دیده می شوند اما شالوده آن بر اساس تخیل حسن فتحی و اعظم بروجردی است. اما قتل ها و جنایت های این مجموعه کار کیست؟

قتل های مرموز در سریال پهلوانان نمی میرند
در این سریال معما از جایی شروع می شود که پهلوان خلیل، پهلوان اول تهران با بازی جمشید مشایخی و دوبله منوچهر اسماعیلی کشته می شود. این قتل همه را در شوک فرو می برد. انگیزه قتل چیست؟ چه کسی جرات کرده چنین جنایت هولناکی را مرتکب شود؟ خبر خیلی سریع در شهر می چرخد و همه در اضطراب و ترس فرو می روند اما این پایان کار نیست.
قتل ها تکرار می شود. از پهلوان جواد تا پهوانان دیگر کشته می شوند. آنها افراد سرشناسی هستند که در میان مردم جایگاه ویژه ای دارند و از شهروندان خود در برابر ظلم حکومت قاجار دفاع کرده اند. آیا کینه و عدوات شخصی پیشت این ماجراها است یا اینکه طراحان قتل ها هدف دیگری دارند؟
پهلوان نصرت فرزند اول پهلوان خلیل تصمیم می گیرند این معما را هر طور شده حل کند. حتما می دانید این نقش را عبدالرضا اکبری بازی و بهرام زند آن را دوبله کرده است.

افشای راز قتل ها در پهلوانان نمی میرند در آخر سریال
پهلوان نصرت با تحقیقاتی که انجام می دهند می فهمد قتل ها زیر سر پهلوان اسد است و البته دو شاگردش نیز او را همراهی می کنند.
این همه ماجرا نیست زیرا در میانه کار کنسول روس نیز با پهلوان اسد همراه می شود البته انگیزه اصلی کنسول روس کشتن سید محمد واعظ است.
در این میان شازده معتمد و لوطی اصلان راهزن نیز می فهمند قتل ها توسط چه افرادی تدارک دیده شده است اما در آخر سریال این پهلوان نصرت ایت که با کمک دو شاگرد خودش یعنی ارسلان و حشمت زرین و همچنین پهلوان قلیچ و میرزاعلی که یک افسر نظامی باوجدان و متعهد است قاتلان را به سزای اعمال شان می رساند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
از پیامدهای متاورس چه می دانیم؟
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
کشف اجساد حلق آویز یک خانواده ۵ نفره در نجف‌آباد

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار