جمعه 21 مرداد 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی جهان توان پهپادی و موشکی حزب الله خواب از سر تل آویو ربوده است

 
 

يكشنبه 12 تير 1401

توان پهپادی و موشکی حزب الله خواب از سر تل آویو ربوده است

 
 

یک افسر ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی با اذعان به اینکه توان پهپادی و موشکی حزب الله خواب از سر تل‌آویو ربوده است، گفت: حزب الله قادر است با صدها پهپاد به اهداف راهبردی در اسرائیل حمله کند.

یک افسر ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی با اذعان به اینکه توان پهپادی و موشکی حزب الله خواب از سر تل‌آویو ربوده است، گفت: حزب الله قادر است با صدها پهپاد به اهداف راهبردی در اسرائیل حمله کند.
یکی از افسران ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به عملیات پهپادی روز گذشته حزب الله بر فراز میدان گازی «کاریش» در آب‌های منطقه‌ای لبنان اذعان کرد: حزب‌الله قادر است به طور همزمان با صدها پهپاد به اهداف راهبردی اسرائیل حمله کند. حزب‌الله در دهه گذشته سطح تجهیز توان نظامی خود با هواپیماهای بدون سرنشین را افزایش داده و تعداد این پهپادها را از ۵۰ فروند به بیش از دو هزار فروند رسانده است.
«امیر آویوی» ادامه داد: تصور کنید که یک اسکادران متشکل از ۱۰۰ پهپاد از مرزها عبور کنند و خود را به بندر حیفا برسانند. در این صورت یک چالش عملیاتی در ابعاد متفاوت رخ خواهد داد. مهم است که بدانیم ایرانی‌ها و حزب الله از برخورد و تقابل هراس ندارند. آنها همچنین از شکست‌های موضعی و گاه و بیگاه نمی‌ترسند چرا که در حال تحقیق و بررسی، افزایش قدرت و برنامه ریزی برای حمله‌ای هستند که ده‌ها برابر از آن چیزی که تا کنون دیده‌ایم، قوی‌تر است.
این افسر صهیونیست ادامه داد: من واقعاً نگران تحولات و اتفاقات آینده هستم. ایران در کنار تصمیم و تلاش برای دستیابی به سلاح هسته‌ای، سامانه‌های موشکی و پهپادی قدرتمندی در عراق، سوریه و لبنان ایجاد کرده است. نبرد آتی به آستانه وقوع رسیده است و ایرانی‌ها مصمم هستند این نبرد را روزی از روزها علیه ما انجام دهند و این، به کسب آمادگی‌های مهم توسط ما نیاز دارد.
وی در پایان گفت: عملیات پهپادی روز گذشته حزب الله حامل دو پیام مهم است که نگرانی سرویس اطلاعاتی و امنیتی اسرائیل را در پی داشته است: نخست حملات پهپادی و دوم شلیک موشک به سوی جنگنده‌ها یا مقرهای فرماندهی. این همان نگرانی است که خواب از سر نهادهای امنیتی اسرائیل ربوده است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
از پیامدهای متاورس چه می دانیم؟
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
کشف اجساد حلق آویز یک خانواده ۵ نفره در نجف‌آباد

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار