شنبه 11 آذر 1402

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فرهنگ و هنر توضیحات محمدرضا علیمردانی در مورد پایان انیمیشن «دیرین دیرین»

 
 

چهارشنبه 19 مرداد 1401

توضیحات محمدرضا علیمردانی در مورد پایان انیمیشن «دیرین دیرین»

 
 


محمدرضا علیمردانی نسبت به پست اینستاگرامی شوکه کننده علی درخشی، نویسنده و کارگردان مجموعه انیمیشنی دیرین دیرین واکنش نشان داد و گفت که خستگی تیم سازنده باعث توقف این پروژه شده است.

محمدرضا علیمردانی نسبت به پست اینستاگرامی شوکه کننده علی درخشی، نویسنده و کارگردان مجموعه انیمیشنی دیرین دیرین واکنش نشان داد و گفت که خستگی تیم سازنده باعث توقف این پروژه شده است. علی درخشی صبح روز سه شنبه ۱۸ مرداد در یک پیام اینستاگرامی نوشت: «هشت سال پیش این مجموعه را خلق کردم و با حمایت مرحوم ابوالحسنی و خلاقیت محمدرضا علیمردانی و همکاران گرانقدرم، آن را به اوج رساندم. اما امروز برخلاف گذشته دیگر شرایط همکاری مهیا نیست و ناچار به ترک پروژه هستم».
افشاگری محمدرضا علیمردانی در مورد پایان انیمیشن دیرین دیرین
اکنون محمدرضا علیمردانی گوینده انیمیشن دیرین‌ دیرین دررابطه‌با انصراف علی درخشی کارگردان و نویسنده در مورد ادامه پروژه دیرین دیرین گفته است:
به مردم و رسانه‌ها برای تعجب از اعلام ترک علی درخشی و من از پروژه مجموعه انیمیشن‌های دیرین‌دیرین حق می‌دهم چرا که این خبر به‌صورت ناگهانی اعلام و علنی شد ولی در حقیقت باید گفت که این تصمیم بعد از فوت مرحوم ابوالحسنی برای هر دوی ما مشخص بود.
ما بعد از هشت سال تولید مداوم و روزانه انیمیشن دیرین‌دیرین خسته شده بودیم؛ خستگی از نوشتن هرروزه، تولید مینیمالیستی و گویندگی باعث شده بود تا حتی در زمان حیات مرحوم ابوالحسنی هم از ایشان برای پروژه بعدی درخواست کنیم؛ دیرین‌دیرین در تولید نه رکورد ایران بلکه رکوردهای جهانی را هم شکسته بود.
هیچ کمپانی‌ای در جهان نداریم که حتی ساده‌ترین نوع انیمیشن را هم در بازه زمانی یک‌ماهه به‌صورت روزانه تولید کند و این تولید باعث خستگی ما شد. البته آن زمان با آقای ابوالحسنی به این تصمیم رسیدیم که به سمت تولید سریالی این انیمیشن برویم که این سریال تولید و در یکی از vodها پخش شد، میزان رضایت مخاطب از آن کمتر از ۹۴ درصد نرسید و حتی رضایت ۹۹ درصدی را هم تجربه کرد که البته این پروژه بعد از فوت ایشان به شکل قبل جلو نرفت.
بعد از این زمان، من و آقای درخشی به احترام خانواده آقای ابوالحسنی و زنده نگه‌داشتن نام ایشان کار را ادامه دادیم ولی در تمامی لحظات به فکر شروع پروژه بعدی بودیم تا اینکه آقای درخشی تصمیم گرفتند که قسمت‌های باقی‌مانده را تحویل داده و از ادامه این پروژه خداحافظی کنند تا شروع پروژه بعدی را عقب نیندازیم.
افشاگری محمدرضا علیمردانی در مورد پایان انیمیشن دیرین دیرین
بعد از خداحافظی علی درخشی از این مجموعه من هم تصمیم گرفتم تا دیرین‌دیرین را ترک کنم چراکه کار را با هم شروع کرده بودیم و قصد ادامه دادن نداشتم و از آن جایی که ممکن بود عده‌ای پیشنهاد تعویض کارگردان و نویسنده و ادامه پروژه با من را بدهند، من هم خداحافظی کردم تا پیش‌تر جلوی این اتفاق گرفته شود چراکه ادامه پروژه بدون ایشان درست نبود.
شاید هیچ‌وقت این اتفاق رخ ندهد و تولیدی مانند دیرین‌دیرین انجام نشود، البته ما امید داریم تا با استفاده از تجربه گذشته اثری را بهتر از قبل تولید کنیم، هرچند اگر این‌طور هم نباشد چیزی از خستگی ما کم نمی‌کند چرا که ۸ سال تولید مداوم ما را از این مجموعه خسته و زده کرده بود.
با علی درخشی صحبت‌هایی را برای پروژه بعدی انجام دادیم و بعد از یک استراحت کوتاه آن را شروع خواهیم کرد، دیرین‌دیرین هم قبل از تولید ۲ سال پیش‌تولید داشت که به این موفقیت رسید و البته لطف الهی هم شامل حال ما شد و اگر خواست خدا نباشد این اتفاق رخ نمی‌دهد. ایده‌های دیگری هم برای تولید توسط تیم ما وجود دارد که امیدواریم با لطف الهی این موفقیت‌ها شامل آن‌ها نیز بشود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
در عروسی دوستم عاشق عروس شدم ! / معصومه باید مال من می شد !
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قتل بهت‌آور داریوش مهرجویی؛ آنچه می‌دانیم، آنچه نمی‌دانیم!
:: حوادث ::
چهار مظنون در رابطه با پرونده مرحوم مهرجویی بازداشت شده‌اند

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار