شنبه 23 تير 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی رسانه شعار روز جهانی ارتباطات راه دور و جامعه اطلاعاتی

 
 

سه شنبه 18 ارديبهشت 1403

شعار روز جهانی ارتباطات راه دور و جامعه اطلاعاتی

 
 

منصور ساعی -امسال 17 می، شعار روز جهانی ارتباطات راه دور و جامعه اطلاعاتی، «نوآوری های دیجیتال برای توسعه پایدار» است. شعار شعار امسال برآن است که ساختن آینده ای پایدار نیازمند تفکر و اقدام نوآورانه به ویژه در دنیای دیجیتال است..

منصور ساعی -امسال 17 می، شعار روز جهانی ارتباطات راه دور و جامعه اطلاعاتی، «نوآوری های دیجیتال برای توسعه پایدار» است. شعار شعار امسال برآن است که ساختن آینده ای پایدار نیازمند تفکر و اقدام نوآورانه به ویژه در دنیای دیجیتال است.. روز جهانی ارتباطات راه دور و جامعه اطلاعاتی، فرصتی است برای کشف اینکه چگونه نوآوری دیجیتال می تواند به متصل شدن همه افراد کمک کند و مسیر شکوفایی پایدار را برای همه باز کند.
فن آوری نوآورانه می تواند به مقابله با مبرم ترین چالش های جهان، از مبارزه با تغییرات آب و هوا گرفته تا از بین بردن گرسنگی و فقر تا کاهش مرگ و میر مادران و نوزادان، ترویج کشاورزی پایدار و کار شایسته، و دستیابی به سواد جهانی را پشتیبانی و تسریع بخشند. در واقع، فن‌آوری‌های دیجیتال می‌توانند به دستیابی به 70 درصد از اهداف ۱۷ گانه تحت اهداف توسعه پایدار سازمان ملل تا سال 2030 کمک کنند. فقدان سیاست‌ها، سرمایه‌گذاری و مهارت‌های دیجیتال، بسیاری از کشورها را در تلاش برای نگه‌داشتن به سرعت در حال تغییر چشم‌انداز دیجیتالی قرار داده است.
فن آوری ها می توانند به ما کمک کنند تا دنیای ما عادلانه تر، صلح آمیزتر و عادلانه تر شود. پیشرفت‌های دیجیتال می‌توانند دستیابی به هر یک از فناوری ها همچنین می توانند حریم خصوصی را تهدید کنند، امنیت را از بین ببرند و نابرابری را افزایش دهند. آنها پیامدهایی برای حقوق بشر و عاملیت انسانی دارند. مانند نسل‌های قبل، ما - دولت‌ها، کسب‌وکارها و افراد - انتخابی داریم که چگونه فناوری‌های جدید را مهار و مدیریت کنیم اتحادیه ارتباطات راه دور اعلام کرده اس
ت که همه جهان به نوآوری دیجیتال نیاز دارد. با هم، می توانیم آن را محقق کنیم. هر سال در 17 می، روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی ( (WTISD جشن گرفته می‌شود. این روزنمادین به مناسبت تأسیس اتحادیه بین‌المللی ارتباطات راه دور (ITU) است 🔹این روز در تقویم ایران به نام روز ملی ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است. همزمان با روزجهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی و روز ملی روابط عمومی در ایران، از چند سال قبل «هفته روابط عمومی» نیز با هدف گرامیداشت دانش و حرفه روابط عمومی نامگذاری شده که در طی آن رویدادها و برنامه ها و دورهمی های مختلف برگزار می شود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
قتل زن تهرانی در حمام خانه اش / شوهرش تصمیم به مثله کردن جسد داشت که پشیمان شد!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار