پنجشنبه 2 بهمن 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی ورزشی ایست ایرانی‌ها در آدمیرا

 
 

هموطن سلام , يكشنبه 2 مرداد 1384

ایست ایرانی‌ها در آدمیرا

 
 

می‌گفتند آدمیرا واکر می‌شود ایران دوم، می شود یک پایگاه در دل اروپا برای فوتبال ایران، می‌شود پلی برای پرتاب چهره‌های مستعد و جوان فوتبال سطح اول ایران به فوتبال اروپا.

ایست ایرانی‌ها در آدمیرا
می‌گفتند آدمیرا واکر می‌شود ایران دوم، می شود یک پایگاه در دل اروپا برای
 

" وقتی مجید پیشیار سرمایه‌دار ایرانی ساکن دوبی بیشتر سهام آدمیرا واکر اتریش را خرید، همه امیدوار شدند که یک پایگاه خوب برای ایرانی‌ها تدارک دیده شده.... "

 
 
فوتبال ایران، می‌شود پلی برای پرتاب چهره‌های مستعد و جوان فوتبال سطح اول ایران به فوتبال اروپا؛ اما انگار همه این حرف‌ها شعار بوده است و بس...
اخباری که از آدمیرا به گوش می رسد اصلا خوشایند نیست، در واقع این اخبار آرزوهای ایرانی‌هایی را که در انتظار خلق تیم باشگاهی ایرانی در اروپا بودند، نقش بر آب کرده است.
وقتی مجید پیشیار سرمایه‌دار ایرانی ساکن دوبی بیشتر سهام آدمیرا واکر اتریش را خرید، همه امیدوار شدند که یک پایگاه خوب برای ایرانی‌ها تدارک دیده شده. وقتی پیشیار، خشایار محسنی ایرانی الاصل را به سمت مدیر اجرایی باشگاه برگزید و بعد هم حشمت خان مهاجرانی را کرد مدیر فنی تیم، این امیدواری‌ها افزایش یافت، بعد هم نوبت به بازیکنان ایرانی رسید. اول مهدی پاشازاده و جواد رزاقی که در اتریش بازی می‌کردند سر از آدمیرا درآوردند و بعد هم نوبت خداداد مورد غضب قرار گرفته در پاس رسید تا چمدان‌ها را به مقصد
 

" پیش از شروع فصل قرار بود که آدمیرا برای فصل جدید یک تیم قدرتمند را شکل دهد، اما سرمربی تیم بدون استفاده از نظرات مدیر فنی، 14، 15 بازیکن جدید جذب کرد.... "

 
 
اتریش ببندد، حتی شایع شده بود که علی موسوی و احمد مومن‌زاده هم فصل جدید را با پیراهن سیاه و قرمز آدمیرا آغاز خواهند کرد، اما... 2 هفته از مسابقات لیگ اتریش گذشته است، حشمت مهاجرانی با باشگاه قهر است، مهدی پاشازاده روی نیمکت نشسته و اسم خداداد عزیزی و جواد رزاقی‌ حتی در لیست ذخیره‌های تیم هم نیست، چرا؟ خب در باشگاه اختلاف است.
مهدی پاشازاده که در 2 بازی اخیر آدمیرا فقط در یک بازی (آنهم 14 دقیقه) بازی کرده است در این مورد می‌گوید: «پیش از شروع فصل قرار بود که آدمیرا برای فصل جدید یک تیم قدرتمند را شکل دهد، اما سرمربی تیم بدون استفاده از نظرات مدیر فنی، 14، 15 بازیکن جدید جذب کرد. این مسئله باعث وجود اختلافات و مناقشه‌هایی در باشگاه شد. به هر حال به هیچ عنوان نظرات آقای مهاجرانی در باشگاه اعمال نشده است. برای استخدام این بازیکنان پول‌های زیادی هزینه شده است، به هر حال ما بازیکنان ایرانی
 

" شرایط آدمیرا مرا خسته کرده، از این که با این تیم قرارداد بسته‌ام، ناراضی هستم. متاسفانه اوضاع مناسبی در باشگاه حاکم نیست. باشگاه آدمیرا یک باشگاه حرفه‌ای نیست و افکار آماتوری بر آن حاکم است.... "

 
 
آدمیرا در حال حاضر بلاتکلیف هستیم. با صحبت‌هایی که با آقای مهاجرانی داشتیم، قرار شد که تا 2 هفته منتظر باشیم تا شاید شرایط مناسب‌تری در باشگاه حاکم شود. من هنوز با آدمیرا قرارداد دارم، اما اگر بتوانم در صورت مساعد نشدن اوضاع در باشگاه رضایتنامه‌ام را بگیرم، امکان هر اتفاقی حتی بازگشتم به ایران وجود دارد.»
خداداد عزیزی هم انگار نباید آب خوش از گلویش پایین برود، وی می‌گوید: «شرایط آدمیرا مرا خسته کرده، از این که با این تیم قرارداد بسته‌ام، ناراضی هستم. متاسفانه اوضاع مناسبی در باشگاه حاکم نیست. باشگاه آدمیرا یک باشگاه حرفه‌ای نیست و افکار آماتوری بر آن حاکم است. در فوتبال حرفه‌ای باشگاه ملزم به انجام تعهدات خود است، اما در آدمیرا این اصول رعایت نمی‌شود. این باشگاه مشکلات مالی دارد و به همین دلیل نتوانسته به تعهدات مالی خود پایبند باشد. همچنین مشکلات و جر و بحث‌هایی میان مربی، آقای مهاجرانی و رئیس باشگاه ایجاد شده که بر وضعیت ما بازیکنان ایرانی، تاثیر منفی داشته است. با این شرایط من در حال حاضر هیچ کاری در اتریش ندارم، در شرایط فعلی با صحبت‌هایی که با آقای مهاجرانی انجام داده‌ایم، قرار شده تا آرام شدن اوضاع صبر کنیم، هم‌اکنون هم فقط امیدواریم!!»

 
 

آدمیرا بدون ایرانی‌ها باخت
آدمیرا بدون خداداد مساوی کرد
آدميرا واكر با پاشازاده 30 امتيازي شد

 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی دی؛ امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
آمازون برای تحویل سریعتر کالا هواپیما خرید
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
در انتظار یک پرسپولیس متحول‌ شده در دربی
:: فرهنگ و هنر ::
جراحی سخت نفیسه روشن
:: حوادث ::
تبرئه از قتل مادر پس از نبش قبر

يادداشت
:: ورزش ::
کفاشیان: همکاری با کی‌روش را ادامه می‌دهیم

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار